PDA

Zobacz pełną wersję : nie działają linki do aktualności ze strony startowej



marmarek
06-05-2014, 09:23
Witam
Prawdopodobnie po aktualizacji z 2.5.17 (gdzie zaktualizowano sposób linkowania) pojawił się problem z linkami z modułu news pro gk4, ktory mam na stronie startowej. Zresztą próbowałem innych modułów i jest tak samo. Uruchomiłem jak radzono Adwanced Module Managera z ustawieniami wyświetlania modułu na tzw prawdziwej stronie stratowej i bez efektu - moduł w dalszym ciągu chce wyświetlić artykuł w całości na stronie stronie stratowej a ja chcę żeby otworzył się w aktualnościach gdzie są artykuły z tej kategorii. Sam moduł działa prowadłowo, daje miniatuę zdjęcia, odpowiednią ilość wstępu itd - ale linki (więcej ..) budowane wg schematu domena/home/nazwa artykulu.html a powinno być domena/aktualności/nazwa artykułu.html albo powininno zadziałać jakieś przekierowanie. Nie jest to moja piersza strona strona na joomla ale z tym problemem nie umiem sobie od dłużsego czasu poradzić.
adres strony: cezamat.eu
Będę wdzięczny za sugestie i wskazówki

marmarek
06-05-2014, 13:58
czy odpowiedzialnym za taki efekt może być fakt usunięcia z pliku .htaccess polecenia "Options FollowSymLinks" ?

Jac
06-05-2014, 14:45
Przerabiałem już podobny problem. Zapoznaj się z moim postem tutaj (http://forum.joomla.pl/showthread.php?75249-Znikaj%C4%85ce-modu%C5%82y-w-quot-czytaj-wi%C4%99cej-quot-po-aktualizacji-J-2-5-14&p=332720&viewfull=1#post332720), może podane rozwiązanie pomoże i Tobie.

marmarek
06-05-2014, 19:05
Zadziałało
Wielkie dzięki - polecam innym

pozdrawiam
Marek