PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Phoca Gallery po aktualizacji z joomla 1.5.26 do J! 2.5



Klusek1
06-05-2014, 11:01
Udało mi się skutecznie zaktualizować joomlę jednak mam problem z phoca gallery. Na pocztąku wyeksportowałem bazę danych mysql, później zaktualizowałem joomlę i zainstalowałem phoca gallery, niestety brak kategorii. Ktoś coś podpowie?

Karol99
06-05-2014, 17:54
Rozumiem, że zaimportowałeś też tabele, a także skopiowałeś katalogi ze obrazkami galerii. A prefiksy tabel zmieniłeś?

Na wiki (http://wiki.joomla.pl/Migracja_rozszerze%C5%84_Phoca_z_Joomla_1_5_do_Joo mla_2_5) masz dokładny opis wszystkich niezbędnych czynności.

Klusek1
07-05-2014, 13:16
Zaimportowałem bazę danych i skopiowałem katalogi phoca gallery.

Czy możesz mi powiedzieć prefiksy w których tabelach mam zmienić?

zwiastun
07-05-2014, 14:56
Czy możesz mi powiedzieć prefiksy w których tabelach mam zmienić?
A czy to Kolego tak trudno jest zobaczyć w swojej bazie danych, które tabele mają inne prefiksy niż ustalony dla witryny? Czy to tak trudno rozpoznać tabele phocagallery, skoro wszystkie mają w nazwie to słowo?
Pomijam, że w artykule na wiki, do którego zostałeś odesłany, masz nazwy tych tabel czarno na białym!

Klusek1
07-05-2014, 20:14
Ok. Dałem radę :) Chodziło mi o to jakie mają być prefiksy, ale informacja z Wiki była wystarczająca. Dziękuję za pomoc :)