PDA

Zobacz pełną wersję : newsletter + landing page działający w zintegrowany sposób



GrupaAF
06-05-2014, 19:11
Witam,

Poszukuję jakiego komponentu newsletter'a, do którego ludzie mogliby się zapisać poprzez landing page, a nie moduł. Patrzyłem i rzeczywiście są rozwiązania ale jakby działające osobno. Chodzi mi o zintegrowany system.

Będę wdzięczny za sugestię!

Pozdrawiam.

Gall Anonim
06-05-2014, 19:49
Weź sobie acymailing - utwórz element menu acymailing - subskrybuj / nie subskrybuj - modułu menu nie musisz publikować - oznacz jako domyślną startową masz swoją zabaweczkę:-)

GrupaAF
06-05-2014, 21:12
racja ;) świetny pomysł; a można stosować w tym acymailling zasadę confirm email? Po zapisaniu, klient dostanie email z prośbą o potwierdzenie subskrypcji? Jeżeli tak to jest to standard czy trzeba jakąś rozszerzoną licencję?

Gall Anonim
06-05-2014, 21:30
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia - ale wejdź na ich stronę - są bodajże trzy czy cztery wersje z różnymi opcjami - zresztą jak nie to zawsze możesz zlecić modyfikację

- - - Updated - - -

Wiesz co, zerknąłem w konfigurację -i tak na czuja to mam wrażenie że nawet w wersji free da się to ustawić - aczkolwiek w samym komponencie, trzeba by po prostu przeklikać i sprawdzić, ale jestem na tak :-)

Karol99
06-05-2014, 23:03
nawet w wersji free da się to ustawić
Potwierdzam - w wersji free mail z linkiem do potwierdzenia subskrypcji jest możliwy.