PDA

Zobacz pełną wersję : Modyfikacja stylu opartego na Gantry Framework



mateo1990
06-05-2014, 20:23
Witam serdecznie,

Posiadam stronę opartą na Joomla 3.2 + szablon bazujący na Gantry Framework, konkretnie ten: http://www.astemplates.com/itempreview/215
Problem polega na tym, że jakakolwiek próba własnej modyfikacji wyglądu w panelu administracyjnym Gantry (np. rodzaj czcionki, kolor) kończy się tym, że psuje się wygląd większości elementów na stronie.
Działają tylko 4 domyślne Presety, które zostały na początku zdefiniowane (zapewne przez twórcę szablonu).

Co należy uczynić, aby móc szybko modyfikować te podstawowe parametry i aby nie doprowadzało to do zrujnowania całego designu strony?
Korzystam z różnych dodatków, jak np. MaximenuCK, SlideshowCK i to właśnie w ich wyglądzie najbardziej jest to widoczne.

Czy nie ma takiej możliwości, aby zmienić tylko jeden konkretny parametr w Gantry i aby nie prowadziło to do posypania się całej reszty designu?
Nie ukrywam, że chciałbym mieć możliwość szybkiego wyklikania tego, co potrzebuję. Zakładam, że skoro panel administracyjny Gantry oferuje takie możliwości, to da się to zrobić tak, aby działało.

Z góry przepraszam, jeśli moje pytania są głupie i laickie, ale jestem jeszcze dość świeżym administratorem Joomli, dopiero się uczę, a cały dzień googlowania na nic się zdał - stąd skłoniłem się, by napisać tutaj i poprosić o pomoc.

Pozdrawiam serdecznie.

Gall Anonim
06-05-2014, 20:26
Musisz dopisać własne style dla wskazanych elementów
all