PDA

Zobacz pełną wersję : Importowanie treści HTML z zewnętrznego pliku do artykułu lub jako całą stronę



piotrosan
13-05-2014, 10:02
Witam

Poszukuję dodatku do tej wersji Joomli ale skoro to tutaj piszę to oczywite, w każdym razie chciałem zgrabnie zacząć.

Mam pewien problem do rozwiązania, mianowicie muszę wyświetlić stronę w joomli, która będzie posiadała zewnętrzne źródło danych ( będzie to kod html więc powinno być w miare prosto bez żadnego parsowania ). Może wyświetlać to jaki artykuł bądź może to być po prostu jakiś komponent w joomla.

Czyli wchodzi sobie ktoś na strone odpala jakiś link do strony i wyświetla mu się albo cała strona z tego pliku albo layout z joomla i fragment tego html'a z pliku w artykule. Inaczej można powiedzieć, że jest to wstrzykiwanie html'a w strone joomli.

Byłbym wam bardzo wdzięczny za każdą pomoc.

Pozdrawiam
P.

zwiastun
13-05-2014, 13:48
Użyj wpinacza

piotrosan
13-05-2014, 14:48
Dzięki za pomoc, chyba faktycznie spełni zadanie. Ale coś nie moge znaleźć plików do pobrania, możesz mi podrzucić jakieś referencje do tego modułu ?

marian_mk
13-05-2014, 14:51
wpinacz jest standardem instalacyjnym Joomla

piotrosan
13-05-2014, 15:03
ok dzięki wielkie za pomoc, nie mogłem go znaleźć niestety u siebie i postawnowiłem wgrać sobie rozszerzenie do wywoływania kodu php z arykułu. Znalazłem takie małe obejście , nazywa się Jumi. Wystarcyzły dwie linijki kodu i pojawia mi się html już w artykule.
W każdym razię dzięki za pomoc, coś mi się wydaje, że nie jest to moja ostatnia prośba o pomoc :). Na razie nie mam zbyt wiele pracy z tym systemem i bardzo rzadko biore się za cokolwiek co jest związane z joomlą.

Dzięki wielkie i pozdrawiam

P.