PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwsza linijka newsa dzieli się na trzy



dziadzia
15-05-2014, 18:48
Cześć!

Mam taki problem, że w każdym newsie pierwsza linijka tekstu dzieli się na trzy krótkie linijki i tak jest wyświetlana... jak zobaczyłem źródło strony pokazuję mi się jako jedna linijka, tak samo jak zbadam element... patrzyłem do kodu i nigdzie nie mogę znaleźć żeby coś miało to dzielić... czy ktoś ma jakiś pomysł? Kompletnie nie wiem od czego to się bierze... z góry dzięki za pomoc

Gall Anonim
15-05-2014, 18:55
Mam taki problem, że nie potrafię przy takim zasobie informacji znaleźć twojej witryny a babcia wróżka mnie wydziedziczyła, więc szklana kula przypadła w spadku kuzynce :up:

dziadzia
15-05-2014, 19:02
www.wegrzce.zielonki.pl lecz nie wiem czy teraz działa, bo są prowadzone jakieś prace na serwerze.

forestman
15-05-2014, 22:24
W każdej przeglądarce czy to Mozilla, Google czy IE, strona inaczej wygląda... Wg mnie, to może to być wina skórki. Czy na innych skórkach newsy wyglądają prawidłowo?

dziadzia
16-05-2014, 10:53
na innej skórce działa dobrze... cały czas niestety nie mogę znaleźć nigdzie nic co mogło by powodować te zmiany... po zbadaniu elementu powinno od razu coś wyskoczyć, albo chociaż w źródle strony... a tutaj wszsystko jest dobrze :/ no nic będę szukać dalej... może coś jest nie tak w tiny mce sformatowane...

Karol99
16-05-2014, 11:21
Twój problem powoduje dziwaczny układ elementów (tytuł, data publikacji, tekst): początek tekstu "haczy" Ci o element <dl class="article-info">.

dziadzia
16-05-2014, 19:50
Racja! Problemem były złe floaty i wchodzenie jednych divów w drugie :) dzięki za podsunięcie rozwiązania!
Dla potomnych... sprawdź nie milion a dwa miliony razy css'a :D