PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon dd_shoper zmiana rozmiaru galerii (nivo-slider)



elTwardy
17-05-2014, 19:37
Może jest jakiś spec co potrafi znaleźć w tym szblonie miejsce gdzie można zmienić rozmiar tego elementu nivo-slider (galeria u góry strony z 5 zdefiniowanymi zdjęciami, które się cyklicznie zmieniają z efektem).
Chodzi mi o to żeby to okno tej galerii zmiejszyć bo chcę potem wrzucić gdzieś indziej na stronę i przerobić na mniej panoramiczne raczej format 4:3.
Ktoś to kiedyś przerabiał? może wie ktoś gdzie znaleść ustawienia wysokości i szerokości tego całego elementu?

Link do szablonu na dole, ja instalowalem go na joomla 3.3

http://warsztaty.idsl.pl/dd_eshopper.zip

Qbik
18-05-2014, 21:04
podaj link do strony,
ogólnie slidery nivo-slider bardzo łatwo skalować, w opcjach masz wyraźnie info że możesz ustawić szerokość i wysokość, ale tak naprawdę znaczenie ma wielkość grafik wstaw mniejsze obrazki i zobacz czy zmieni wielkość

elTwardy
18-05-2014, 22:32
Nie mam tego jeszcze na stronie, dopiero robie na localhoście stronke, a cały szablon wrzucilem w linku do pobrania w pierwszym poście.
Zmiana samych rozmiarów obrazka nic nie daje po prostu wyświetla ucięte obrazki.
W konfigu dostępnym w ustawieniach szablonu też nic nie ma tylko załadowanieustawienia zdjęć, które cyklicznie mają się wyświetlać.

AndiC
18-05-2014, 22:52
Sprawdź index.php w okolicy linii 190