PDA

Zobacz pełną wersję : [Szukam] Zmienna szerokość grafiki



neishin
20-05-2014, 19:12
Wydaje mi się, że to, czego szukam, wymaga skomplikowanego wyjaśnienia. Tak więc na przykładzie:

Mam stronę (www.ohanablog.pl - wchodzić nie trzeba, opisze tutaj wszystko, ale gdyby ktoś chciał dokładnie obejrzeć o co mi chodzi to zapraszam). Na głównej chciałbym mieć 3 kolumny (lewa, głowna - środek, prawa), ale już po kliknięciu na "czytaj więcej" tylko dwie (lewa i główna). Wszystko rozbija się o szerokość obrazka - jak dam taki na szerokość widoku trzykolumnowego to będzie za krótki w widoku dwukolumnowym. Odwrotna sytuacja jest jeszcze gorsza :D

Opcja Ilustracji wprowadzającej nie do końca robi to co chcę, bo o ile jestem w stanie zrobić ją klikalną (widziałem jakieś tutoriale do tego na sieci, więc problemu nie ma) to pojawia się przed tytułem (no i na RSS jej nie widać).

Mam nadzieję, że to co napisałem jest w miarę zrozumiałe :D

Tak więc szukam dodatku, który automatycznie zmieniałby szerokość grafiki (dopasowywał do szerokości kolumny?). Inne rozwiązania też mile widziane.

marian_mk
20-05-2014, 19:29
trzy słowa by wystarczyły "dopadowanie szerokosci obrazka" , a rozwiązanie na kazdej stronie z opisem CSS


img {max-width:100%;}


a tu przykłady: http://mar2.pl/test/