PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwości zalogowania do PA po przeniesieniu do innego katalogu



Michalf
20-05-2014, 20:42
Przeniosłem stronę na joomli do innego katalogu na serwerze. Zmieniłem ścieżki w configuration.php. Strona działa poprawnie, jednak po wejściu w adres.pl/administrator i wpisaniu loginu i hasła zgłasza się komunikat:


500 - Nieznany błądNie znaleziono widoku [nazwa, typ, przedrostek]: cpanel, html, cpanelView


Możecie pomóc w naprawie?
Na zapleczu zainstalowany był szablon VTEMAdmin - domyślne (http://michal.follownet.pl/mondo/administrator/index.php?option=com_templates&task=style.edit&id=12), jednak nie wiem czy to ma znaczenie...

Karol99
20-05-2014, 23:20
Spróbuj zmienić szablon zaplecza przez bazę (wyłączyć ten, a włączyć standardowy Bluestork). Szukaj ich w tabeli xxx_extensions, zmień 0/1 w polu enabled.

Michalf
21-05-2014, 13:53
Zmienił się szablon zaplecza, ale wciąż jest ten sam problem. Są jakieś inne możliwości?

Karol99
21-05-2014, 14:44
A jak przenosiłeś? Jeśli poprzez zwykłe kopiowanie plików przez FTP, to może nie wszystko się poprawnie skopiowało ? Spróbuj nadpisać katalog /administrator z zawartością z paczki instalacyjnej J!

Jeśli Akeeba Backup - zainstaluj posiadaną kopię lokalnie i zobacz co się dzieje. Jeśli będzie działać poprawnie - rozpakuj ponownie paczkę na serwerze z użyciem Kickstart-a. Jeśli nie będzie - spróbuj lokalnie nadpisywania z paczki instalacyjnej.