PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwany moduł katalogu z możliwością porównywania pozycji



emeraldio
21-05-2014, 22:50
Cześć,

Chciałbym na swojej stronie zrobić katalog zawierający kilka pozycji z możliwością ich porównywania pod względem parametrów.

Nie musi to być moduł sklepu, funkcje sprzedażowe nie są mi potrzebne.

Czy potraficie doradzić jakieś bezpłatne moduły, czy będę musiał w coś zainwestować?

Zaznaczam, że dopiero zaczynam zabawę z Joomlą.

Aktualnie mam zainstalowaną Joomlę 3.3

zwiastun
21-05-2014, 22:54
Słowo "moduł" ma w Joomla określone znaczenie, nieco inne, niż ogólne powszechne znaczenie wyrazu moduł (część, element).
Tobie pewno chodzi o komponent.
Na czym ma polegać owa możliwość porównywania?

emeraldio
22-05-2014, 08:19
Rozumiem, w takim układzie komponent:zagubiony:

Chciałbym, aby była możliwość umieszczenia na stronie przedmiotów z określonymi parametrami (np. długość, szerokość, wysokość). Funkcja porównywania ich, ma umożliwiać użytkownikowi wybranie kilku z pośród nich i porównania pod względem tych parametrów. Porównanie mogłoby (ale nie musi) wyświetlać się w nowym oknie.

Zaznaczam również, że parametrów byłoby około 20-30.

Tor_
22-05-2014, 08:42
Przy dobrym pomyślunku można to zrobi na komponencie K2 plus komponent campare dla k2 (http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/k2-extensions/22060)

emeraldio
22-05-2014, 22:26
Kurde balans, myślałem, że dam radę zrobić to bez żadnych kosztów. Cóż chyba będę musiał jednak zainwestować w ten komponent. Dzięki i pozdrawiam!