PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon pod konkretna strone/ modul kalendarza



newuser3
22-05-2014, 21:43
Witam,
jestem na etapie budowy strony fanowskiej jednego z klubów piłkarskich. Grafike mam, chciałbym jednak aby mechanika serwisu była zbliżona do http://www.pzpn.pl/ - chodzi mi o układ treści, responsywmość, kalendarz spotkań itd. Czy są dla Joomla takie szablony/frameworki - oczywiście płatne lub gotowe frameworki które miałyby mozliwie dużo elementów (pluginy, moduły) które potrzebuje? Jeśli moglibyście mi pomóc byłbym wdzięczny. przeglądam stronę themeforest ale coś nie mogę trafić na fajny szablon.

Ważne abym z poziomu panelu mógł wygodnie dodawać spotkania w terminarzu, aktualności załączniki (pdfy), fajny moduł galerii.Oczywiście na takim szablonie grafike zmienie pod moje potrzeby 0 będą to zapewne niewielkie zmiany.
Ideałem byłoby gdyby framework miał rozwiązaną kwestię dodawania zdjęć tak jak jest w Wordpressie - chyba że rzeczywiście powinienem skorzystać z WP?

zwiastun
22-05-2014, 21:48
Masz mylne wyobrażenie szablonu. Szablon to rozszerzenie odpowiedzialne za wygląd, a nie za funkcjonalności witryny. Tyle, że po 70 postach na forum trudno zakładać, i nie wiesz, co robi szablon, a co robią dodatki, moduły, komponenty.