PDA

Zobacz pełną wersję : Banery w artykułach



bulldozerh
21-02-2007, 20:02
Czy istnieje możliwość wstawienia w treść artykułu banera tak by po kliknięciu w niego użytkownik był przenoszony na stronę z banera???

W chwili obecnej zamiast banera wyświetla się tekstowy kod banera a nie baner.

Czy jest taka możliwość i jak to zrobić???

PS. Nie znalazłem odpowiedzi na forum stąd to pytanie.

Dylek
21-02-2007, 21:56
Mozesz sprobowac uzyc bota wstawiajacego modul w tresc artykulu - wtedy wrzucisz modul z bannerami

bulldozerh
28-02-2007, 18:17
Mozesz sprobowac uzyc bota wstawiajacego modul w tresc artykulu - wtedy wrzucisz modul z bannerami

Czy mogę prosić o dokładny i szczegółowy opis co i jak po kolei zrobić??? Bo za nic mi to nie wychodzi.

zwiastun
01-03-2007, 02:54
A może by tak szukajki użyć? pomocy poczytać? o pozycjach modułów się czegoś dowiedzieć, o możliwości umieszczania modułów w artykułach, a nie tylko poza treścią główną. Życzysz sobie, żeby Ci ktoś raz jeszcze przepisał coś, co jest napisane i objaśnione, co jest także wielokrotnie poruszane na forum.
Szukajka => słowa kluczowe: moduł, pozycja, baner, loadmodule

bulldozerh
01-03-2007, 18:15
A może by tak szukajki użyć? pomocy poczytać? o pozycjach modułów się czegoś dowiedzieć, o możliwości umieszczania modułów w artykułach, a nie tylko poza treścią główną. Życzysz sobie, żeby Ci ktoś raz jeszcze przepisał coś, co jest napisane i objaśnione, co jest także wielokrotnie poruszane na forum.
Szukajka => słowa kluczowe: moduł, pozycja, baner, loadmodule

Więc tak. Przeszukałem forum i nigdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Poza tym zawsze najpierw szukam odpowiedzi a dopiero potem zadaję pytanie.

Ale mam kolejny kłopot a nie chcę zakładać nowego tematu.

Dlaczego niektóre bannery wyświetlają się tak jak trzeba a w niektórych zamiast widocznego bannera widać cały jego kod???

I po drugie czyli pierwsze pytanie. W jaki sposób wstawić banner w treść artykułu???

I naprawdę proszę o poważne odpowiedzi a nie w stylu szukaj. Bo szukam szukam i guzik jest.

am123
01-03-2007, 19:59
Modulebot o ile pamiętam
http://fun.kubera.org/content/view/17/42/lang,iso-8859-2/

Musisz znać ID modułu banner i wstawiasz go w ten tag, a potem w treść.

bulldozerh
01-03-2007, 21:21
No dobra to zrobiłem.

Jak zrobić to z kilkoma banerami????
Tzn. jeden artykuł - jeden baner,
drugi art - drugi (inny) baner
trzeci art - trzeci (jeszcze inny) banner itd.

zwiastun
01-03-2007, 22:16
ja jestem cierpliwy i raczej przyjazny, uwagi typu "proszę o poważne odpowiedzi a nie w stylu szukaj"
zachowaj dla siebie
aby wstawić moduł w artykule, musisz opublikować moduł w pozycji, która zostanie wykorzystana w module
w standardowym rozwiązaniu masz bota loadmoduleposition albo po polsku wpinacz modułów. Instrukcja stosowania jest w opisie bota.
alternatywne rozwiązanie podał Ci kolega, na stronie fun.kubera jak byk stoi, co trzeba podac w parametrach tego bota, jakiej jeszcze oczekujesz "powaznej odpowiedzi"?

bulldozerh
01-03-2007, 23:16
Tak jak napisałem to zostało już rozwiązane.

Z tym że gdy mam np. 3 różne banery to w jednym artykule występują na przemian, raz jeden, raz drugi raz trzeci. A mnie zależy żeby do każdego artykułu był przypisany jeden konkretny baner.

Np. Banery - onet, interia, wp.
Artykuły - Onet, interia, wp.

Artykuł - Baner
Onet - Onet
Interia - Interia
WP - WP

A teraz jest :
Onet - Onet, Interia, WP - Na zmianę

itd.
Chodzi o taki układ:
Np. Banery - onet, interia, wp.
Artykuły - Onet, interia, wp.

Artykuł - Baner
Onet - Onet
Interia - Interia
WP - WP

Bardzo proszę o pomoc gdyż tego naprawdę na forum nigdzie nie ma.

zwiastun
02-03-2007, 02:50
Nie rozumiem, po co w takim przypadku w ogóle stosowanie jakichs kombinacji, skoro można wywołać baner wprowadzając jego kod do artykułu.
Bo niby do czego ma tu służyć powiązanie z komponentem banery? do zliczania kliknięć?
Niemniej: jeden baner = jeden moduł = jedna pozycja modułu. Gratuluję połapania się w tym w którymś momencie.

bulldozerh
02-03-2007, 08:36
Chodzi o to że w każdym artykule chcę mieć inny baner. A wstawiając normalnie tylko sam kod nie wyświetla na stronie banera tylko pokazuje sam kod.