PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwna sprawa z szablonami



bartek1981
24-05-2014, 09:46
Sory, że mało jasny temat, ale nie bardzo wiem jak mój problem zatytułować. Chodzi o to, że przez długi czas nie instalowałem nowego szablonu. Po zainstalowaniu nowego szablonu zdarzało mi się, że po kliknięciu np. czytaj więcej, na stronie, zamiast nowego szablonu i pełnego artykułu, wyświetlił mi się ten artykuł, ale otworzył mi się stary szablon. Oczywiście ustawiłem nowy szablon na domyślny, ustawiłem stronę domyślną i przepiąłem menu do nowego szablonu.

Niestety nie podaje linka do pacjenta, bo częściowo ten problem naprawiłem. Poruszam jednak ten temat, bo problem naprawiłem prowizorycznie. Po prostu stworzyłem nową kategorię i nowy artykuł.

Co jednak jeśli artykułów mam 300 i dlaczego odpalał mi się stary szablon, skoro nowy jest ustawiony jako domyślny.

Gall Anonim
24-05-2014, 09:52
Kolego - mam przeczucie że wystarczy wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki bo po prostu trzyma i tyle. Spróbuj przy takiej stronie która nie zmieniła szaty po zainstlowaniu nowego szablonu kliknąć z 10 razy w klawisz F5
Pzdr

bartek1981
24-05-2014, 09:55
Skoro tak twierdzisz...


Kolego - mam przeczucie że wystarczy wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki bo po prostu trzyma i tyle. Spróbuj przy takiej stronie która nie zmieniła szaty po zainstlowaniu nowego szablonu kliknąć z 10 razy w klawisz F5
Pzdr