PDA

Zobacz pełną wersję : rozszerzenie, które wstawi do pustego artykułu spis treści innych artykułów



renata_kr
28-05-2014, 23:42
Witam, jestem dyletantem, przegrzebałam internet ale niestety nie udało mi się znależć tutorialu (koniecznie w j.polskim), jak również darmowego rozszerzenia Joomli 3.x, które umożliwi mi otrzymanie żądanego efektu. Mianowicie, chodzi mi o to, by w pustym artykule znalazły się łącza do innych artykułów, tworząc spis treści zamieszczonych w witrynie artykułów (konkretnie wierszy). Może być to również alfabetyczny indeks wierszy. Równocześnie dobrze byłoby, gdyby była możliwość utworzenia takiego spisu wierszy w trzech kolumnach lub kilku podstronach, gdyz wierszy docelowo będzie około 800 i stworzenie ich spisu w jednym artykule, bez podzialu na kolumny lub podstrony dałoby efekt baaaardzo długiego artykułu. Przepraszam, jesli opis nie jest fachowo sporządzony, ale nie jestem mocna w tych tematach. Jak to zrobic? Proszę o pomoc

zwiastun
29-05-2014, 01:23
Nawet, jeśli będzie to z podziałem na 2-3 kolumny, to i tak nie ma sensu - nikt z takiego spisu nie będzie w stanie korzystać.
To, że wierszy jest 800 nie oznacza, iż nie można ich pogrupować (pokategoryzować) i udostępniać w kategoriach.
W Joomla masz wbudowane układy stron/typy pozycji menu, dzięki którym można udostępnić dużą ilość artykułów zgrupowanych w kategorii i generować listy łączy do pozycji w tych kategoriach.
Jeśli to musi być w artykule (naprawdę koncepcja dyletanta), możesz osadzić w artykule moduł Artykuły w kategorii i za jego pomocą udostępniać łącza do wszystkich wierszy umieszczonych w jednej kategorii.

mjmartino
29-05-2014, 08:14
Witam
w zasadzie miałem Ci zaproponować użycie innego CCK ale doszedłem do wniosku ... że być może to Cię zadowoli :)
Rozwiązanie (http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/articles-display/articles-listing/25018)
DEMO (http://demo.xipat.com/joomla25/index.php/content-press)

renata_kr
29-05-2014, 14:45
Witam,
mjMartino, moduł byłby super, gdyby nie fakt, ze jest płatny. Zwiastunowi również dziękuję za wyjaśnienia. Pozdrawiam

marian_mk
29-05-2014, 15:11
ContentPress Component Joomla 29,02 zł
To nalezy tylko wspólczuc róznym twórcom rozszerzen do Joomla , jezeli bariera jest to , ze rozszerzenie jest płatne

renata_kr
29-05-2014, 15:37
29,02 zł


mój błąd- nie sprawdziłam ceny:) Pozdrawiam