PDA

Zobacz pełną wersję : Ilość znaków nazwy produktu widocznej w kategorii



janol
04-06-2014, 13:41
Witam serdecznie

Zaczynam uzupełniać sklep i napotkałem się na pewien problem.

Ilość znaków nazwy produktu, widocznej w kategorii jest za mała i wynosi ok 20. Chciałbym to zwiększyć do minimum 30 znaków.

Załączam zdjęcie mojego problemu.

Z góry dziękuję za pomoc.

7636

Gall Anonim
04-06-2014, 15:40
1. Link do strony
2. Wersja Joomla
3. Komponent obsługujący sklep
4. Element widoku którego dotyczy problem moduł/kategoria/przegląd po etykietach/wynik filtrowania/wynik porównywarki/przegląd na startowej e.c.t (zasadniczo dokładny link do miejsca z problemem)
================================================== ================================================== ============

janol
04-06-2014, 17:57
Witam

Poniżej podaję potrzebne dane:
1. Link do strony - www.tunelfoliowy.pl
2. Wersja Joomla - Joomla! 2.5.20
3. Komponent obsługujący sklep - nie wie czy o to chodziło ale chyba jest to VirtueMart 2.6.4
4. Link do problemu: http://www.tunelfoliowy.pl/component/virtuemart/tunele-foliowe-ogrodnicze-pcw?Itemid=0

Chodzi mi o nazwę produktu poniżej miniaturki, która zresztą w jednym przypadku zmieniła rozmiar.
7637
Z góry dziękuję za pomoc.

janol
18-10-2014, 18:19
Witam serdecznie,

Mój post jest nadal nierozwiązany. Ponawiam powyższe pytanie i dodaję jeden zrzut ekranu.

Proszę o pomoc.

7860

janol
19-10-2014, 22:29
Po wielu godzinach przeglądania internetu i kodu virtuemartu, udało mi się rozwiązać problem.

Ograniczenie ilości znaków nazwy produktu znajdowało się w dwóch plikach.

1. templates/twój szablon/html/com_virtuemart/virtuemart/default_products.php

<h2><?php echo JHTML::link ( JRoute::_ ( 'index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=' . $product->virtuemart_product_id . '&virtuemart_category_id=' . $product->virtuemart_category_id ),shopFunctionsF::limitStringByWord($product->product_name, 25, '...'), array ('title' => $product->product_name ) ); ?></h2>

zmieniłem 25 na 40

2. templates/twój szablon/html/com_virtuemart/category/default.php

<h2> <?php echo JHTML::link($product->link,shopFunctionsF::limitStringByWord($product->product_name, 25, '...')); ?></h2>

tak samo jak powyżej, zmieniłem 25 na 40.

Mam nadzieję, że komuś się to przyda.

Pozdrawiam