PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon, framework pozwalający na utworzenie pionwej nawigacji na stronie



marcinp1984
04-06-2014, 15:46
Witam serdecznie, czy istnie jakaś templatka, framework, który umożliwia wykonanie strony, które są coraz czesciej spotykne, a mianowice takie gdzie kolejne podstrony, to sekcje, które przewija się w dół/góre i strona nie jest w ogóle przeładowywana? Może zna ktoś coś takiego i może mnie na to nakierować?

Pozdrawiam

marian_mk
04-06-2014, 15:58
to jest szablon typu "onepage"

Gall Anonim
04-06-2014, 16:02
Cała masa:
Wrzuć do google hasło onepage + Joomla i po sprawie (Gavick, BT, Smart Addons - chociażby mają takie rzeczy)

marcinp1984
04-06-2014, 16:06
Ok, dzięki poprzeglądam to sobie. Nie miałem zielonego pojącie jak to się nazywa i zamiast jednym słowem kombinowałem pod górkę :)

marcinp1984
04-06-2014, 21:03
No i niestety mam problemy :( Znalazłem sobie jakiś darmowy template, który wygląda całkiem fajnie i byłby pewnie wystarczający. Jednak po instalacji i ustawieniu go jako domyślny a stronie wyskakuje mi


Fatal error: Call to a member function Header() on a non-object in /www/mistralsolution_www/mistralsolution/test2/templates/shaper_xeon/index.php on line 22

Zainstalowałem dokładnie to http://demo.joomshaper.com/?template=xeon

Gdzie może leżyć wina? Z tym, że dla Joomli 3.2 ale nie bedę specjalnie zakładał nowego tematu.

marcinp1984
04-06-2014, 22:07
Dobra to się udało załatwić. Okazało się, ze trzeba włączyć jakiś dodatek :) Teraz trzeba to przestudiowac bo póki co nie wyświetlają mi się żadne artykuły tylko strona ciągle jest pusta ;)