PDA

Zobacz pełną wersję : DJClassifieds - problem z kategorią



thc
07-06-2014, 12:33
Witam,
od kilku (2-3 dni) mam problem z jedną kategorią "Biznes i współpraca" na mojej stronie http://www.i-olesnica.pl
Po prostu gdy się w nią kliknie, długo myśli po czym wyświetla się biała pusta strona. Pozostałe kategorie działają bez zarzutu.

Wiem, że właśnie jakieś 3 dni temu na serwerach nazwa.pl, na których utrzymywana jest strona były prowadzone jakieś prace na bazach danych jednak oni twierdzą, że wina nie leży po ich stronie.

W ostatnim czasie nie prowadziłem żadnych prac na zapleczu, abym mógł coś zepsuć. Czy może ktoś pomoc? Nie mam pojęcia co to może być, jeszcze nie spotkałem się nigdy z czymś takim.

Pozdrawiam

Gall Anonim
07-06-2014, 13:15
że wina nie leży po ich stronie
A ja mam pytanie - czy kiedykolwiek przyznali że wina leży po ich stronie (po za ewidentną wpadką czterodniową w marcu kiedy już nie sposób było się wyłgać od winy)?
Kwestia numer 2
Czy masz kopię zapasową?
kwestia numer 3
Jak nie masz to zrób
kwestia numer 4
skoro podejrzewasz iż są błędy w BD to spróbuj ją naprawić narzędziamy
kwestia numer 5
zawsze możesz poszukać analogii z innymi kategoriami'
kwestia numer 6
stawiam na to że raczej dodałeś (dodał użytkownik/klient) do tej kategorii rekord powodujący błąd - więc od zaplecza wyłączyłbym wszystkie rekordy w danej kategorii pozostawiając tylko działający jeden z pierwszych (najstarszych istniejących z najniższym ID)
wówczas sprawdziłbym czy kategoria ruszy
jak tak to włączasz ponownie pierwszą połowę i sprawdzasz czy hula, jak hula to włączasz jeszcze trzecią ćwiartkę i sprawdzasz czy hula, potem siódmą ósemkę itd - w którymś momencie przestanie hulać - więc określisz miejsce (zakres w którym należy szukać)
Pamiętaj że przy każdym sprawdzeniu powinieneś poniekąd od nowa wejść w kategorię odświeżając pamięć podręczną przeglądarki poprze użycie klawiszy Ctrl+F5
Pzdr

thc
09-06-2014, 14:40
Witam,
problemem jak się okazało po 3 dniach zmagań była wyłączona na zapleczu kategoria "Biznes i współpraca" , nie wiem jakim cudem się to stało, dzięki za pomoc i sory za tak błachy powód posta.

Pozdrawiam