PDA

Zobacz pełną wersję : Narzędzia wyszukiwania - zaplecze Joomla



Dominik_
11-06-2014, 14:52
Witam
Od kilku dni mimo , że nie dokonywałem aktualizacji joomli (obecna wersja której używam to 3.3.0) nie działa przycisk (zaplecze) podczas wyszukiwania artykułów. 7656

trzepiz
11-06-2014, 16:48
Możesz sprawdzić na innej przeglądarce ?
Czy przypominasz sobie abyć doinstalowywał jakieś rozszerzenia ostatnio ? Być może one powodują problem.

No i kolejna rzecz. Dzisiaj wydano Joomla! 3.3.1 - więc możesz zrobić pełną kopię zapasową obecnej witryny i przeprowadzić aktualizację - może pomoże.

Dominik_
11-06-2014, 16:55
Tak sprawdzałem na IE, Firefox, Chrome... właśnie na testowej wersji serwisu (poligon) pojawiło sie info o nowej wersji.. robię kopie zapasową oryginału.. w oryginale na ten czas brak info o nowej wersji.. dam znak sygnał co i jak poszło.. może komuś się w przyszłości przyda :)

Dominik_
12-06-2014, 10:46
Joomla zaktualizowana do wersji 3.3.1 - przycisk "narzędzia wyszukiwania" na zapleczy jak nie działał tak nie działa (sprawdzałem tak jak poprzednio na Firefoxie, IE, Chrome)

Dominik_
13-06-2014, 10:15
.. kolejny próby przywrócenia poprawnego działania omawianego przycisku (zaplecze) nie powiodły się. Kopiowałem szablon z nowej instalacji joomli i jest to samo (szablon zaplecza) . Przy wyborze jako szablon domyślny szablonu Heathor .. przycisk działa więc przyczyna prawdopodobnie związana ze standardowym szablonem zaplecza.. nikt nie ma pomysłu ?

Gall Anonim
13-06-2014, 10:39
Zrób sobie kopię zapasową witryny a następnie wykonaj aktualizację do 3.3.1 może to po prostu bug w 3.3
Pzdr

Dominik_
13-06-2014, 10:45
Mam już 3.3.1 ... problem nadal występuje.. mało tego.. przed chwilą "odkryłem" kolejny problem .... nie wyszukują się artykuły po wpisaniu danej frazy ... 7665

Gall Anonim
13-06-2014, 11:05
Poczekaj moment - zerknę za parę minut na jakąś testówkę - to przynajmniej będzie wiadomo czy to twój problem, czy wszystkich.

Gall Anonim
13-06-2014, 11:50
No, niestety mam dla ciebie złe wieści.
Problem występuje lokalnie u ciebie.
Propozycja:
1.kopia zapasowa całości
2.ściągasz najnowszą wersję z serii 3.3. czyli 3.3.1 w całości
3.rozpakowujesz lokalnie
4.usuwasz plik configuration.php oraz katalog install (czy jak on tam się nazywa)
5.nadpisujesz całość przez klienta ftp
6.używasz narzędzia naprawy bazy danych
7.wylogowujesz się
8.otwierasz ponownie przeglądarkę
9.czyścisz pamięć podręczną przeglądarki
10. logujesz się na zapleczu witryny
11.sprawdzasz
Pzdr

Dominik_
13-06-2014, 16:39
..zrobiłem wszystko wg. wskazówek... działa wyszukiwanie artykułów ale przycisk "narzędzia wyszukiwania" tak jak nie działał tak nie działa.. kończą się pomysły... chętnie podam namiary do panelu jeżeli ktoś ma pomysł