PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizacja 3.3.1



mpozna
12-06-2014, 18:34
Chciałem zaktualizować joomla do wersji 3.3.1 ale cały czas pojawia się komunikat: the archive file is corrupt, truncated or archive parts are missing. Jaki jest problem?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

mjmartino
12-06-2014, 18:40
Aktualizacja nie ściągła się poprawnie cała.
Usuń wszystko co masz w katalogu tmp i spróbuj jeszcze raz ;)

mpozna
05-07-2014, 18:45
Niestety dalej wyskakuje ten sam błąd, dlatego ściągnąłem paczkę aktualizacyjną w formie rar rozpakowałem, ale dalej nie wiem co zrobić, aby zaktualizować joomlę.

zwiastun
05-07-2014, 19:07
dalej wyskakuje ten sam błąd
Ten błąd oznacza to, co Ci już napisał @mjmartino: pobieranie pakietu instalacyjnego nie powiodło się - jest uszkodzony albo ścieżka do pakietu na serwerze jest niepoprawna.


dlatego ściągnąłem paczkę aktualizacyjną w formie rar rozpakowałem, ale dalej nie wiem co zrobić, aby zaktualizować joomlę.
Możesz mi wyjaśnić, skąd pobierasz paczkę aktualizacyjna spakowaną w formacie RAR?
Projekt Joomla udostępnia pakiety w formatach zip, tar.bz2 oraz tar.gz. Skąd zatem masz paczkę w formacie RAR.

Odpowiedź na Twój problem jest banalnie prosta: masz, co chcesz, skoro nie wiesz, co robisz.
W takich przypadkach boję się udzielać porad, bo pierwsza musi brzmieć: postukaj się w głowę i odpowiedz sobie na pytanie, po co lub dlaczego się wyglupiasz.

Pobierz pełną wersję Joomla poprzez stronę joomla.org lub joomla.pl i zainstaluj ją w aktualizowanej wersji Joomla tak, jak byś instalował jakieś rozszerzenie.
Jeśli to się nie powiedzie, przenieś witrynę na lokalny serwer testowy i na nim dokonaj aktualizacji.,
Co to jest lokalny serwer testowy, masz tutaj:
http://wiki.joomla.pl/Lokalny_serwer_testowy

mpozna
11-07-2014, 18:36
Problem rozwiązany. Zainstalowałem tak jak rozszerzenie i zaktualizowłem. Temat można przenieść do archiwum Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w rozwiązaniu problemu.