PDA

Zobacz pełną wersję : Fabrik - modyfikacje listy



maverickoti
13-06-2014, 16:27
Witam.

Zaczynam używać komponentu Fabrik co wiać na moich postach (multum pytań). Mam kolejny problem z wyświetlaniem listy stworzonej w komponencie Fabrik.
Mianowicie:

Jak wyłączyć przyciski zaznaczone czerwoną ramką na zamieszczonym screenie? Czyli jak wyłączyć "Pogrupowane przez, CSV, Pusty"
Gdzie mogę modyfikować szerokość kolumn. Jak widać na zamieszczonym screenie Fabrik robi mi dość duże przerwy.
Część tabel które tworzę na stronie mają przy każdym rekordzie trzy przyciski a niektóre dwa. W niektórych brakuje możliwości usunięcia wybranego rekordów "trzecim przyciskiem". Dlaczego?


7666
Jak ktoś zna choć na jedno pytanie odpowiedź to będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Ps: Powoli powinienem robić sobie listę ludzi z forum, którym jestem krewny piwo by móc je postawić na wrześniowym JoomlaDay w Warszawie.

maverickoti
13-06-2014, 17:14
2 - Rozwiązany
3 - Rozwiązany
7667
Aby włączać/wyłączać przyciski przy każdym rekordzie jak i powyżej listy (nie dotyczy CSV oraz Pogrupowane przez) należy modyfikować poziom dostępu w Interesująca_Nas_Lista ->Access. Co dziwne lista którą modyfikuje dostępna jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników a żeby przyciski były dostępne należało ustawić poziom dostępu w zakładce Access na Public.