PDA

Zobacz pełną wersję : facile forms - submit nie działa



Niussia
22-02-2007, 13:43
Witam,

musze zrobic ankiete do szkoły. Zrobiłam więc w facile bo sama ani php ani js nie znam za bardzo. Korzystam wiec z tych skryptów jakie tam sa dostepne, ale nijak nie idzie mi. Niby wszystko zrobione, ale nie działa. I tak

strona 1 - metryczka - w sumie jest ok, nawet całkiem całkiem mi się waliduje (poza tym, ze mam dwa radio buttons do wyboru i chciałabym żeby wyświetlał się jeden komunikat (wybierz płec, a nie dwa), ale to mało istotne.

strona 2 i 3 - jak włączam skrypt validate_nextpage to nic sie dzieje, a w pasku mam "Błąd na stronie", jak jest bez validate to przechodzi na nastepna strone.

I wreszcie na stronie 4 jest validate_sumbit. Klikam i tez bład na stronie i absolutnie nic sie nie zapisuje. Powiedzmy, ze mogłabym sie obejsc bez walidowania strony 2 i 3, ale jesli sumbit mi nie działa to nie bede miała zadnych wynikow.

podaje linka ponizej. wylacze validowanie na stronie 2 i 3 zeby mozna bylo przejsc do ostatniej z submit.


http://genderswps.prv.pl/


Na pewno ktoś tu się zna lepiej na tym i pewnie najlepiej byłoby napisac wlasny skrypt, ale ja tego nie potrafie niestety. Proooszę o pomoc. Co można jeszcze zrobic/sprawdzic zeby działało poprawnie? :)

I z góry dziękuję.
Ania