PDA

Zobacz pełną wersję : MIGRACJA: migracja z 1.5.x na 3.x.x - problem z MENU



Xyfka
14-06-2014, 23:23
Witam.
Mam takie pytanie, dla znawcow tematu. Czym najlepiej (najpewniej/najbezpieczniej...) migrowac MENU z 1.5.x. do 3.x.x? SP Upgrade, Joomla! System JUpgrade, Joomla! System JUpgrade PRO (?)?
Tylko nie piszcie prosze, by robic to recznie... bo pozycji jest ok. 2000*, dlatego zalozylem temat. A moze sama konstrukcja (deklaracja) pozycji menu zbyt wiele nie rozni sie od starej wersji!? I daloby rade zrobic to na zasadzie 'znajdz & zamien'...?

*Wiem, dziwnie brzmi, no nie byl to moj pomysl :)

zwiastun
14-06-2014, 23:50
Migruj sobie, czymkolwiek chcesz.

Albo nie masz zielonego pojęcia, o co pytasz, albo robisz sobie przysłowiowe jajca.
I nie usprawiedliwiaj się, że to brzmi dziwnie, ale to nie Twój pomysł, bo się jeszcze bardziej kompromitujesz.

Xyfka
15-06-2014, 00:17
Hej specu od cietego jezyka, wszechwiedzacy... i w ogole... czy migrowales kiedys taka ilosc pozycji menu?

zwiastun
15-06-2014, 00:51
A co to ma za znaczenie, ile jest tych pozycji? Nadal potwierdzasz, że nie masz nawet bladego pojęcia.
Jeśli jeszcze nie pojąłeś odpowiedzi, to sprawdź w praktyce (zastosuj się do niej), a zrozumiesz. Bo że grzecznie za impertynencje przeprosisz, to raczej wątpię.

PS
1. Z przeglądu Twoich postów wynika, że migrujesz tę witrynę z 2000 pozycjami menu już piąty miesiąc. (http://forum.joomla.pl/showthread.php?73919-MIgracja-Joomla-1-5-do-3-0&p=333663&highlight=#post333663)
Może po prostu zleć to profesjonaliście albo przynajmniej komuś bardziej cierpliwemu, co przeprowadzi poprawnie cały proces migracji.
2. Ponieważ to nie jest Twój pomysł, jak piszesz, ale czyjś - czyli wykonujesz pracę na zlecenie (nie interesuje mnie czy za pieniądze, czy "społecznie"), to po co się bierzesz za zadanie, którego nie umiesz wykonać i - mimo udzielonych Ci wcześniej wyjaśnień - nie pojmujesz?

mjmartino
15-06-2014, 14:54
Menu jak menu i tak je będziesz musiał poprawić jeśli masz podpięte pod to komponenty trzecie ;)

Gall Anonim
15-06-2014, 15:20
czy migrowales kiedys taka ilosc pozycji menu?
Ja migrowałem - i co w tym wielkiego?
Migrowałem całą masę różnych rzeczy - moduły idące w tysiące powtórzeń, wpisy, artykuły, tematy idące w dziesiątki tysięcy rekordów, kilkanaście tysięcy użytkowników - jak idzie jeden - to pójdą wszystkie tego typu rekordy (no chyba że masz rekord z "babolem" - ale wtedy co byś nie kombinował i czym byś nie kombinował i tak masz problem)
- więc wyhamuj odrobinę ze swoimi odzywkami
all