PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł zarządzania kontami



kurde
16-06-2014, 19:34
Witam. Czy jest jakiś płatny lub bezpłatny moduł, w którym mógłbym utworzyć użytkownika, który miałby przykładowo dostęp do niektórych artykułów i na określony czas. Na przykład gościu wykupi sobie dostęp na 30 dni do jednego artykułu, za 10 dni wykupi sobie dostęp do innego, Czy jest taki moduł który by to ogarnął.

Gall Anonim
16-06-2014, 21:36
To nie moduł a komponent subskrypcji treści płatnych
akeeba ma bodajże coś takiego za free http://extensions.joomla.org/extensions/e-commerce/membership-a-subscriptions/19528

kurde
16-06-2014, 21:50
witam. dziękuję już sobie znalazłem, ale teraz jak to wszystko poustawiać heh :D Chodzi mi też o coś takiego, że jak ktoś coś kupi na gruponie to ja mu ustawie dostęp do jakiś treści, a nie że będzie coś na stronie musiał płacić

mjmartino
16-06-2014, 22:48
My ci ustawimy ale rowniez zyski zainkasujemy okey ; > troche samodzielnosci proponuje ;)

kurde
16-06-2014, 23:05
coś tam działa, już wiem o co chodzi utworzylem sobie subskrypcje w ten sposob, ze dodaje jakies prawa uzytkownikowi. ale jak usuwam subskrypcje, to praw nie zdejmuje i dalej jest tym kim sie stal po dodaniu subskrypcji

- - - Updated - - -

Może powiem inaczej. Jeżeli usunę subskrypcje to wtedy prawa dostępu zostają, Jeżeli zaś zmodyfikuje subskprypcje w ten sposób, że dam rejected to wtedy prawa są zdejmowane. Da się zrobić tak, że gdy usunę subskrypcje to prawa też zostaną odjęte ?

Tor_
17-06-2014, 08:55
A konkretnie co znalazłeś ? .Stosunkowo prosty w użyciu i przejrzysty w konfiguracji jest w moim mniemaniu rsmembership