PDA

Zobacz pełną wersję : MerlinX - Czy ktoś z Was korzystał lub korzysta wraz z Joomla?



Tidus
17-06-2014, 21:00
Witam Was,

Trochę się interesuję od niedawna turystyką, chodzi mi po głowie agencja turystyczna (internetowa) po jakimś czasie przeglądania internetu, znalazłem coś takiego jak wyszukiwarka ofert MerlinX. Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenie z tą wyszukiwarką? Czy trudna jest implementacja na własnej stronie opartej na Joomla. Jestem także ciekaw czy można nieco bardziej dostosować wygląd jej do własnych potrzeb, bo wg. mnie to wygląda "kichowato" i trochę denerwuje że wybierając ofertę otwiera się ona w ramce. Tak jeszcze poza tym poszukuję jakiś ciekawych komponentów do ustawiania ofert itd. Macie jakieś fajne pomysły co do tego? Przeglądałem trochę na JED i przyznam szczerze nie ma zbyt wiele tego lub nie mogę znaleźć :P nie chodzi mi też by ktoś mi czegoś szukał, pytam jedynie o Wasze spostrzeżenia oraz doświadczenia związane z tym tematem.

PeFik
18-06-2014, 08:39
Masz 2 opcje:
1) ALbo zbudować własny komponent, który będzie szukał na tej samej podstawie to w/w
2) Albo żeby udostępnili ci "coś" więcej niz tylko to co widzisz.

yama
18-06-2014, 10:32
Jest gotowe rozwiązanie do Joomla. Mam je wdrożone w jednym z biur. Początkowo do joomla 1.0.x i 1.5 było za free, teraz firma która je stworzyła robi to odpłatnie, drożej niż inne rozwiązania do joomla, ale za rozsądne pieniądze. Wyszukiwarka i dużo modułów. Minusem jest fakt, że oparte jest na opcji połączenia gate, co powoduje zbieranie na starcie do naszej strony maaaaase danych, ale działa i graficznie z tego co widziałem są w stanie zrobić to praktycznie dowolnie. http://radwlan.pl