PDA

Zobacz pełną wersję : Blad w panelu administratora



leonidas
22-02-2007, 14:49
Witam

Nie wiem dlaczego bo dotychczas bylo wsyztko bez zarzutu ale gdy nagle chcialem zainstalowac nowy komponent wchodzac do zakladki Instalatory panelu administratora wybierajac komponenty po zaladowaniu strony pokazuje sie blad :

var myMenu = [ [null,'Start','index2.php',null,'Przejdż na stronę startową panelu administratora'], _cmSplit, [null,'Witryna',null,null,'Zarządzaj podstawowymi narzędziami witryny', ['http://easylogistyka.forall.pl/includes/js/ThemeOffice/config.png','Konfiguracja witryny','index2.php?option=com_config&hidemainmenu=1',null,'Dokonaj domyślnych ustawień podstawowych

to tylko kawalek tego co wyskakuje a pod tym nastepujaca komenda

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 57 bytes) in /srv/www/htdocs/web1524/html/administrator/modules/mod_fullmenu.php on line 220

co warte podkreslenia - ze pozostale instalatory modulu i botow wlaczaja sie bez zarzutu,

Prosze o pomoc w tej kwestii - co sie stalo, dlaczego nagle pokazala sie taka komenda bledu? jesli ktos jest w stanie pomoc bede wdzieczny, i jescze pytanie czy mozna instalowac recznie poprzez klienta FTP kopiujac katalog komponentow do odpowiedniego - pytam poniewaz w moim przypadku gdy robie recza instalacje nic nie dziala - w panelu nie pokazuje sie wgrany komponent

z gory jescze raz dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

myshol
06-01-2008, 18:22
witam!

mam bardzo podobny problem, tyle ze u mnie nie pokazuje sie nic - pusta strona po wejsciu do instalatora komponentow.

problem pojawil sie po recznym wgraniu plikow na serwer i zainstalowaniu phpmyadmin.