PDA

Zobacz pełną wersję : problem z pionowym menu



krzyzyk
22-06-2014, 15:09
czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak zrobić żeby menu pionowe pokazywało się jako menu bo na chwile obecną wyskakuje tylko jako link na stronie katowickiklubjezdziecki.pl

zwiastun
22-06-2014, 16:43
Przetestuj opcje modułu wyświetlającego to menu. Na wiki masz dokładny opis

krzyzyk
22-06-2014, 16:50
ale jak to zrobic ma jekis link?

zwiastun
22-06-2014, 18:26
Ręce opadają, gdy osobę tworzącą stronę internetową trzeba uczyć posługiwania się wyszukiwarką. Zwykle nachodzi mnie w takich przypadkach ochota na różne cytaty z klasyków.

Spróbowałeś chociaż poszukać informacji na wiki? Wpisałeś w wyszukiwarkę np. moduł menu albo menu witryny?
A może w ogóle nie wiesz, co to wiki?

krzyzyk
22-06-2014, 18:42
po co te nerwy szukalem cale do poludnia i parokrotnie sprawdzalem zgodnosc ale niestety nic nie pomaga. A co to jest wiki to wiem. zastanawiam się czy przypadkiem nie jest to źle wykonany szablon bo nagłówek daje mi taki jak w ustawieniach bloku w szablonie a nie w menu.

zwiastun
22-06-2014, 19:14
po co te nerwy
To nie "nerwy" Kolego, tylko irytacja. A to spora różnica.
Ale, jak się nie irytować, skoro piszesz

ale jak to zrobic ma jekis link?
Możesz wyjaśnić zatem, o co chodziło, bo odczytałem to jako pytanie o jakiś link do materiału na wiki.



zastanawiam się czy przypadkiem nie jest to źle wykonany szablon bo nagłówek daje mi taki jak w ustawieniach bloku w szablonie a nie w menu.
W szablonie zapewne jest instrukcja wywołująca moduł.
Sprawdzić możesz, przełączając się na standardowy szablon Joomla

krzyzyk
22-06-2014, 19:42
na standardowym szablonie jest ok tak jak powinno wiec jak teraz sprawdzic?moze trzeba cos wpisac top menu art vmenu?

krzyzyk
22-06-2014, 20:15
problem rozwiązany sorki za zamieszanie i dzieki za pomoc