PDA

Zobacz pełną wersję : Linki obok przycisku czytaj wiecej w przeglądzie artykułów.



maldik
23-06-2014, 07:51
Witam
Tworzę pewną stronę wersje V2 i własny szablon programem Artisteer, oczywiście płatnym ale to jest inna i moja sprawa.

Przy dodawaniu artykułu, w opcjach, jest możliwość wstawiania trzech linków, linki te pojawiają się (u mnie) pod całym artykułem jako wypunktowanie (jeden pod drugim).
Moje pytanie jest takie, czy jest jakiś dodatek lub coś innego, co by dodawało te linki również obok przycisku czytaj więcej, w tym samym wyglądzie i tej samej linijce?

Za pomocne odpowiedzi dziękuję.

p.s.
Zapewne muszę przerobić coś w szablonie ale nie wiem gdzie.

marian_mk
23-06-2014, 10:37
Aby linki ułozyc przy przycisku "więcej" nalezy zmodyfokować plik blog_item.php i zastosować nadpisywanie szablonem , identyczny wygląd - ostylować

maldik
23-06-2014, 21:53
Dzięki marian za odpowiedź
Chodź sam doszedłem do tego wcześniej to jednak nadal nie wiem co w tym pliku dodać, może mi ktoś pomóc (może komuś też to się przyda)

zwiastun
23-06-2014, 22:40
W krótkiej poradzie nie da się tego opisać. Trzeba by napisać poradnik, a to a) nie jest 5 minut, b) sensu zbytniego nie ma - po to się umieszcza link Czytaj więcej, aby odwiedzający zainteresował się treścią publikacji. Zamieszczanie obok jakichś linków spowoduje co najwyżej dezorientację czytelników.

maldik
24-06-2014, 08:21
W krótkiej poradzie nie da się tego opisać. Trzeba by napisać poradnik, a to a) nie jest 5 minut...
No może w krótkim poradniku tej przeróbki wytłumaczyć nie da się, rozumiem.


...b) sensu zbytniego nie ma - po to się umieszcza link Czytaj więcej, aby odwiedzający zainteresował się treścią publikacji. Zamieszczanie obok jakichś linków spowoduje co najwyżej dezorientację czytelników.
Niekoniecznie, chciałem mieć obok linku "Czytaj więcej" link do Galerii zdjęć czy do pliku pdf o tym temacie.
Na starej stronie, w wprowadzeniu wstawiałem te linki i wyłączałem w artykule wprowadzenie ale to brzydko wyglądało, moje linki miały inny wygląd i były nad linkiem czytaj więcej, a ja chciałem by miały ten sam wygląd i i były w tej samej linijce.

Myślałem też o jakimś pluginie/komponencie co by zrobił własny link w własnym wglądzie tak jak chce ale jak dotąd nic nie znalazłem.

zwiastun
24-06-2014, 11:28
Wygląd i pozycjonowanie możesz rozwiązać CSS-em, to nie jest kwestia dodatków.

adamp4
24-06-2014, 16:43
też się do tematu przyłączam

maldik
24-06-2014, 16:50
Wygląd i pozycjonowanie możesz rozwiązać CSS-em...
Tylko linków nieistniejących stylem CSS nie ustawie.


...to nie jest kwestia dodatków
Ale może jest taki dodatek, dlatego się pytam.

Tak na marginesie, na stronie www.kakolewo.pl (http://www.kakolewo.pl), w starej joomli, koleś ma komentarze i link do komentarzy ma z lewej strony linku czytaj więcej. Mi chodzi by z prawej strony dodatek miał dodawać linki moje.