PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria Phoca - zablokowane tworzenie miniatur



abbadona
23-06-2014, 11:56
Witam.
Najprawdopodobniej podczas tworzenia miniatur - mój współadmin - zablokował ich tworzenie.
W tej chwili nie mam żadnej możliwości ich włączenia. Zmieniałem już chmody katalogów i nic. Na poziomie opcji Phoca tez nie ma możliwości - po zmianie atrybutów i kliknięciu zapisz lub zastosuj w tym okienku pojawia mi się pulpit admina joomla. Czyli jakieś chece poważne się dzieją.
Zastanawiałem się czy nie można odblokować tego ręcznie w bazie ale nie wiem gdzie tego dokładnie szukać. A może macie jakieś inne rozwiązania?
Joomla: 2.5.17
Phoca: 3.2.7

marian_mk
23-06-2014, 12:13
W opcjach konfiguracji Phoca jest opcja włacz/wyłacz tworzenie miniatur

abbadona
23-06-2014, 14:35
To byłoby piękne. Ale nie działa. Przy próbie zapisania opcji pojawia mi się w tym okienku pulpit joomli :(

Jola
23-06-2014, 21:42
Włącz raportowanie błędów na maksimum i sprawdź czy pojawi się jakiś komunikat (komunikaty).

abbadona
24-06-2014, 10:06
Po włączeniu raportowania błędów na maksa miałem jedyny problem z templatką zaplecza:
"missioncontrol.php on line 82"

Poza tym nie mam żadnych błędów (wow!)
... poza tymi już opisanymi...
Jednakże wlazłem w bazę i znalazłem dwa "0" które zamieniłem na "1" i zadziałało. Pozostaje pytanie czy zamieniać chmody z 777 na 755?

komodore
24-06-2014, 13:21
Nic nie napisałeś o serwerze. Sprawdź czy nie masz błędów o przekroczeniu pamięci. Jak będą, to na forum jest rozwiązanie.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka