PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z dodatkiem Content - Image gallery - sigplus 1.4.2.17



wuwer
24-06-2014, 11:45
Witam
Mam problem z dodatkiem Content - Imagegallery - sigplus 1.4.2.17, miniaturki galerii są wyświetlane alegdy kliknę na zdjęcie to nie jest ono powiększane ale ukazuje sięmały prostokąt. Próbowałem to naprawić odinstalowując starsząwersję i instalując najnowszą ale to nie pomogło, czyściłemrównież pamięć podręczną. Dodatek mam zainstalowany w Joomli 3.3.1, link do strony z galerią tutaj >> (http://parafiaszynwald.pl/wydarzenia-parafialne) będę wdzięczny gdyby mi ktośpomógł w rozwiązaniu tego problemu.
Pozdrawiam

Karol99
24-06-2014, 23:09
Wyłącz Multithumb-a - sprawdzisz w ten sposób, czy nie gryzie się z Sigplusem.

wuwer
24-06-2014, 23:55
Wyłączałem już Multithumb-a wcześniej ale nic nie pomogło, w Joomla 2.5 te dodatki mi się gryzły a w 3.3.1 działały poprawnie (aktualnie Multithumb jest wyłączony)
Dzięki za zainteresowanie

Karol99
25-06-2014, 17:39
Tam najwyraźniej nie działa jak należy skrypt sigplus-a, a w konsoli wyskakuje jakiś błąd. Wyłącz wszystkie inne dodatki i zobacz czy zadziała. Jeśli tak - po kolei włączaj, zobaczysz który powoduje konflikt.

wuwer
26-06-2014, 21:40
Witam
Przyczyną błędu okazał się szablon "The BLACK Joomla Template for Joomla 1.6 Version: 1.2" któryjest do Joomla 1.6. Był on odpowiedni do mojej strony i dlatego gozainstalowałem, najprawdopodobniej zaczął blokowa sigplusa poaktualizacji Joomli do wersji 3.3.1. Może ktoś wie czy można godostosować do najnowszej wersji Joomla.
Pozdrawiam