PDA

Zobacz pełną wersję : POMOCY!! Wczytałam szablon z tej stronki i padł mi panel administartora :(



kasiakowa
22-02-2007, 20:01
Tak jak w temacie. Tragedia! Robie stronkę do pracy, jest ona zrobiona w mambo. Z tego co wyczytałam to templatki Joomla tez powinny działac, no i do tej pory działały. A spróbowałam zainstalowac jedna z tej stronki i nie dość, ze logowanie z polskiego zmienilo mi sie na angielski to najgorsze, ze nie moge sie dostac do panelu administartora! Loguje sie a potem komunikat:

Page loading, please wait...Fatal error: Call to undefined function: mosmainbody_admin() in /home/users/virtual/sp90/sp90u/public_html/mambo/administrator/templates/minted_one-point-five/index.php on line 75

Kto wie o co w tym chodzi?? Pomóżcie prosze :((( teraz nie będę mogła spać :(

Viking
23-02-2007, 03:58
Szaty grafczne witryny działają, z szatami administratora mogą być problemy. Najprościej będzie chyba przekopiowac wszystkie pliki domyślnego szablonu oprócz templateDetails.xml do katalogu nowego (czyli .../administrator/templates/minted_one-point-five/) opróżniając go uprzednio ale pozostawiając templateDetails.xml. templateDetails.xml nowego szablonu będzie trzeba być moż zmienić tak zeby wskazywał tylko takie pliki jakie wymieniono w domyślnym.
Na przyszłość proszę się tak nie bawić. :)

można też przez porównanie index.php jednej i drugiej szaty poszukać jaki jest problem z funkcjami