PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją K2



jasiek07
25-06-2014, 23:53
Witam, zainstalowałem K2 na swojej joomli, lecz nie działa. Owszem pojawiły się ikonki k2 w zapleczu, natomiast jakąkolwiek nie kliknę (np. utwórz artykuł) to pojawia się biała strona i nic więcej. Próbowałem pobierać jeszcze raz, i przeinastalowywać ale to samo... Co jest grane? Podczas instalacji nie było żadnego błędu.

Joomla 2.5

Gall Anonim
26-06-2014, 09:37
Włącz wyświetlanie błędów na ma'xa - może wówczas coś się pojawi => pewnie masz konflikt rozszerzeń
Pzdr

jasiek07
26-06-2014, 10:45
Włączyłem u teraz jeśli chodzi o ikony to już niezły cyrk posypało się wszystko i wszędzie błąd, po wejściu w jakiś item pokazuje taki błąd:

Notice: Use of undefined constant K2_JVERSION - assumed 'K2_JVERSION' in /var/www/administrator/components/com_k2/k2.php on line 20 Fatal error: Class 'K2HelperHTML' not found in /var/www/administrator/components/com_k2/k2.php on line 77

Co jest niezrozumiałe dla mnie, przeciez pobrałem z ich głównej strony instalkę. Uprawnienia ok.


No a dziwne tym bardziej że wygląda na to, jakby żeczywiście była popaprana instalka, zmieniłem K2_JVERSION na 'K2_JVERSION' i pierwsza linijka błędu zniknęła.

Ma ktoś może na dysku jakąś instalkę do K2?



Edit://

Okej udało się! Wydaje mi się, że to był problem z templatką, wystarczyło wyczyścić pamięć podręczną i już jest wszystko ok :)
Pozdrawiam