PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja pakietu językowego



basia791
28-06-2014, 23:49
Witam, mam problem z zainstalowaniem języka polskiego w joomla 3.3.1
Gdy próbuję instalować z zaplecza wyświetla się komunikat :
ErrorArchive does not exist

WarningJFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/icp/domains/psychologiaumyslu.pl/public_html/tmp/install_53af29adc68f7
JFolder: :folder: Path is not a folder. Path: /home/icp/domains/psychologiaumyslu.pl/public_html/tmp/install_53af29adc68f7
JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/icp/domains/psychologiaumyslu.pl/public_html/tmp/install_53af29adc68f7
JInstaller: :Install: Cannot find Joomla XML setup file
Install path does not exist

MessageError installing Polish Try again later or contact the language team coordinator (http://community.joomla.org/translations/joomla-3-translations.html)

Gdy chcę zainstalować ściągnięty z joomla.pl pakiet językowy poprzez upolad package file, również pojawia się komunikat:
\WarningWarning: Failed to move file!
JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/icp/domains/psychologiaumyslu.pl/public_html/tmp/install_53af2a3c30005
JFolder: :folder: Path is not a folder. Path: /home/icp/domains/psychologiaumyslu.pl/public_html/tmp/install_53af2a3c30005
JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/icp/domains/psychologiaumyslu.pl/public_html/tmp/install_53af2a3c30005
JInstaller: :Install: Cannot find Joomla XML setup file

ErrorArchive does not exist

Proszę o pomoc

mjmartino
29-06-2014, 11:30
System -> Informacja o systemie -> uprawnienia do katalogów

A potem popraw te na czerwono niezapisywane. oprócz configuration.php

basia791
29-06-2014, 16:59
A jakie atrybuty mam ustawić? Bo ustawiłam wszędzie w katalogach 755 a pliki na 644 i nadal są unwritable

mjmartino
29-06-2014, 18:33
A gdzie je ustawiasz przez ftp ?
Jeśli poprzez ftp i nadal ten sam błąd to udaj się do panelu na swoim hostingu powinien tam być menager plików i tam spróbuj ustawić.
A jeśli to nie pomoże to niestety ale musisz to zgłosić do supportu hostingu, że nie jesteś właścicielem praw do katalogów.