PDA

Zobacz pełną wersję : Jak nazywa się ta skórka



Elderbary
30-06-2014, 11:40
Witam, dziś zacząłem swoją przygodę z Joomla :) Wczoraj zrobiłem sobie stronę na szybko http://elektromot.ucoz.pl/ aby zobaczyć jak wygląda Joomla w porównaniu do wordpress i ten motyw który widnieje na tamtej stornie mnie zachwycił chciałbym się dowiedzieć jak się nazywa i skąd mogę go pobrać lub jakiś podobny.

tomaszek83
30-06-2014, 11:51
Wczoraj zrobiłem sobie stronę

To zrobiłeś i nie wiesz? To chyba nie jest Joomla co? I nie "skórka" tylko szablon.

Elderbary
30-06-2014, 11:52
Tam były do wyboru motywy wybrałem jeden tylko że nie było nazwy tylko jakiś numer może kojarzysz jakąś podoną czy coś :)

tomaszek83
30-06-2014, 12:01
Nie, nie kojarzę. Poza tym jak mówię. To co podałeś w adresie, to nie jest Joomla. Zawsze zostaje Ci http://bit.ly/1z1w8VA.

Elderbary
30-06-2014, 13:12
Ok a znasz jakąś podobną ?

zwiastun
30-06-2014, 13:23
A co w tej szatce jest aż tak niespotykanego, że pytasz o podobną? Pasek menu? Cegłówkowe tło? Czcionka Open Sans.
Dodaj sobie do standardowego w Joomla szablonu Prostar obrazek tła, dostosuj wyświetlanie menu (możesz poszukać modułu) i będzie.

Elderbary
30-06-2014, 13:55
Okay, czy da się w joomli edytować szablony w sensie css itd ? czy tylko przez pliki ?

Gall Anonim
30-06-2014, 14:29
A co w tej szatce jest aż tak niespotykanego, że pytasz o podobną?
Prawdopodobnie autor witryny i nic więcej -stawiam na to że @Elderbary zrobił stronkę o chce ją pozycjonować linkowaniem z forum.joomla.pl => :-) nie wiedząc, nie sprawdzając że linki na forum mają atrybut no follow.

Okay, czy da się w joomli edytować szablony w sensie css itd ? czy tylko przez pliki ?
A wujek Google to dał BANA?
Tak - można edytować każdy plik szablonu - jeden warunek => trzeba wiedzieć co się robi i po co:spoko:

Elderbary
30-06-2014, 15:26
@Gall Anonim nie chce tej strony pozycjonować wiec nie gadaj bzdur, bez obrazy ale jak chciałbym ją pozycjonować possedlbym na większe forum...
Widzisz w WordPress, Mybb, Ipb wszędzie obok stylizacji masz zakładkę do edycji tutaj jej nie ma, pomyślałem wiec ze pewnie takiej opcji nie ma... Forum jest po to aby pytać

Wysłane z mojego LG-D802

zwiastun
30-06-2014, 15:45
ale jak chciałbym ją pozycjonować possedlbym na większe forum...
A to jest dla Ciebie za male :)
Na stronie menedżera szablonów (Rozszerzenia > Szablony > Szablony) masz możliwość edycji plików źródłowych szablonów.
Edycja za pomocą narzędzi wizualnych możliwa jest w wielu szablonach klubowych opartych na frameworkach.

Elderbary
30-06-2014, 17:57
@zwiastun po prostu jestem moderatorem na większej i trochę zmieniły mi się wartości :) Bardzo dziękuję za pomoc :) temat do zamknnięcia ( o ile zamykacie termaty )