PDA

Zobacz pełną wersję : Akeeba Kickstart problem



dominsg
02-07-2014, 11:11
Witam
Mam problem z w/w narzędziem. Przerzucam pliki kickstart, językowy ini oraz spakowaną wcześniej stronę i tu zaczyna się problem. Wpisuję w przeglądarce adres swojej stron czyli przykladowastrona.pl/kickstart.php i.....nic. Bład 404 lub wyskakuje okienko do logowania do ftpa jak się zaloguje otwiera jakby w edytorze plik kickstart. Może ktoś pomóc?

mac
02-07-2014, 11:33
Jaki hosting, czy spelnia wymagania
a wrzuc wszystkie pliki jeszcze raz, moze cos walneło

spróbuj wrzucić tez do podkatalogu i tam odpalić
niektóre hostingi tak maja

dominsg
02-07-2014, 12:23
Hosting przez pośrednika na ogicom. Próbowałem wrzucać kilka razy. Zmieniałem rozszerzenia pliku z zip na jas i to samo. Podkatalogi też nie działają. Możliwe że ustawienia serwera uniemożliwiają uruchamianie takich skryptów php jak kickstart?

Tidus
02-07-2014, 12:26
Sprawdź też czy np. nazwy katalogów typu "LOG" nie dublują się z nazwą katalogów na serwerze. Kiedyś to uniemożliwiało przeniesienie strony na hosting w tedy zmieniłem folder dla logów i pomogło, było to hosting 1and1.

mac
02-07-2014, 12:51
Hosting przez pośrednika na ogicom. Próbowałem wrzucać kilka razy. Zmieniałem rozszerzenia pliku z zip na jas i to samo. Podkatalogi też nie działają. Możliwe że ustawienia serwera uniemożliwiają uruchamianie takich skryptów php jak kickstart?

A zrób phpinfo.php

http://kb.mediatemple.net/questions/764/How+can+I+create+a+phpinfo.php+page%3F#gs
to bediesz wiedzial co masz za srodowisko

Jak bedie ok, to spróbój odpalic normalną instalację joomli (czystą)

Po drugie
format zip to nie format JPA , zmiana rozszerzenia nic nie da

dominsg
02-07-2014, 13:34
Wrzuciłem całą stronę "ręcznie" bez akeeby, wszystkie foldery są. Baza wrzucona. Po wpisaniu adresu w przeglądarce wywala komunikat
Not Found

The requested URL / was not found on this server.

Nie mam pojęcia o co chodzi zawsze wywalało komunikat że nie może sie połączyć z msql i wtedy zmieniałem dane w konfigu. Teraz ten komunikat oznacza że to tego konta ftp nie jest przypisany żaden adres??

Czy możliwe by adres folderu temp tak wyglądał?

quguar.as
02-07-2014, 13:53
Czy możliwe by adres folderu temp tak wyglądał? ftp://.../tmp
To jest adres logowania się na Twój serwer FTP wraz z loginem, jeszcze tylko podaj hasło i ktoś Ci się włamie na serwer. Wymaż ten adres z poprzedniego wpisu. To jest owszem adres folderu TEMP, ale z Twojego konta założonego na danej stronie.

mac
02-07-2014, 13:56
Ale ty wgrywasz ftp'em przez przegladarke ?

quguar.as
02-07-2014, 14:07
Ale ty wgrywasz ftp przez przegladarke ?
Nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałem, ale adres wpisałem przez przeglądarkę tak dla zasady, natomiast do wrzucania danych z/na serwer używam darmowego programu do FTP.

mac
02-07-2014, 14:18
No bo generalnie dziwny ten adres, nie wiem skad go masz,
tak czy inaczej

odpal w domenie phpinfo.php

dominsg
02-07-2014, 14:30
Wszystko wrzucam przez FileZilla. Adres skopiowałem z folderu temp po przerzuceniu na serwer. Adres jest dziwny bo wcześniejsze nigdy nie miały @. Nie wiem zielony jestem totalnie. Wydaje mi się że poprostu konto na serwerze jest źle skonfigurowane.

quguar.as
02-07-2014, 14:30
No bo generalnie dziwny ten adres, nie wiem skad go masz,
tak czy inaczej
???


odpal w domenie phpinfo.php
a do czego Mi to potrzebne?

dominsg
02-07-2014, 14:37
Cytat Wysłane przez mac Zobacz wiadomość
No bo generalnie dziwny ten adres, nie wiem skad go masz,
tak czy inaczej
???

Cytat Wysłane przez mac Zobacz wiadomość
odpal w domenie phpinfo.php
a do czego Mi to potrzebne?

Chyba nie doczytałeś poprzednich postów quguar.as. To ja mam problem a nie Ty więc jak nie pomagasz to nie przeszkadzaj.

mac
02-07-2014, 14:45
???


a do czego Mi to potrzebne?
No troche sie wcinasz :lol:
ja pomagam dominsg (http://forum.joomla.pl/member.php?38770-dominsg) nie tobie :)

tlewap
02-07-2014, 15:05
Zobacz czy hosting domyslnie nie ma pliku index.html, jeśli jest to go wyrzuć.
Czy stronę wrzucasz do katalogu public_html?
Podaj adres strony?

dominsg
02-07-2014, 17:40
Móje folder był czysty, nic nie było. Co do folderu to nie wiem bo widzę tylko folder i ukośnik bez nazwy. Nie mogę teżzobaczyć co jest wyżej. Adres strony nadwolosatka.pl

mac
02-07-2014, 20:45
a wstawisz tam phpinfo.php

dominsg
03-07-2014, 07:12
Wstawiłem i taki komunikat

The requested URL /phpinfo.php was not found on this server.

Wydaje mi się że to coś z ustawieniami serwera.

mac
03-07-2014, 10:04
ewidetnie albo cos z serwerem, a czy jak zakladales konto to dostales "darmowa domene" w hostingu
typu twojanazwa.hosting.pl?

tlewap
03-07-2014, 10:14
Twoje konto ftp jest prawdopodobnie przypisane do innego folderu. Poproś właściciela aby to sprawdził.
Swoją drogą nie lepiej kupić jakiś hosting?

dominsg
07-07-2014, 07:52
Witam
Sytuacja wyjaśniona. Blokada na serwerze z powodu wirusów na stronie. Dzięki z apomoc, lecą punkciki;)
Temat do zamknięcia.