PDA

Zobacz pełną wersję : Przycisk "Zapisz nie działa"



blue
08-07-2014, 12:41
Mam problem z przyciskiem "Zapisz". Jak wchodzę od strony witryny w edycję artykułu nie działa ten przycisk. Nie wyskakuje żaden komunikat, nie kręci się kółko odświeżające stronę... żadnej reakcji. Bufory i przestarzale pliki wyczyszczone, uprawnienia właściwe. Może ktoś spotkał się z takim problem. Z góry dzięki za radę. Posiadam najnowszą wersję joomla.

cms
21-07-2014, 14:19
Może to ci pomoże :) LINK (http://forum.joomla.pl/showthread.php?77506-Nie-mozna-zapisa%C4%87-artyku%C5%82%C3%B3w-w-Interent-Explorer-i-Firefox)

tlewap
21-07-2014, 14:22
Włącz panel skrytp w firebugu i sprawdź jaki jest błąd.

blue
21-07-2014, 22:24
dzięki za rady, problem już rozwiązałem. Jak się okazało problem był związany z instalacją joomli na home i przekierowaniem na podkatalog. Dzięki za porady.

bulagaster
06-03-2015, 09:13
Witam, mam taki sam problem
zrobiłem instalację strony w folderze domena.pl/web-new działało wszystko ok, następnie domenę ustawiłem na katalog 'web-new' i nie mogę zapisywać niektórych zmian
możesz opisać jak rozwiązałeś problem ?
z góry dzięki
pzodro

szymonmag
27-03-2017, 11:55
Również mam problem z zapisywaniem artykułów, problem pojawił się po zrobieniu przekierowania domeny na wybrany katalog. Hosting mam wykupiony w nazwa.pl. Wyczyściłem całą pamięć cache przeglądarki, wylogowałem się i zalogowałem ale to nie pomogło. Nie wiem co jest przyczyną. Pomoc w nazwa.pl też jest bezradna w tej sytuacji. Jeśli się zaloguję do panelu po przez domena.nazwa.pl/katalog_joomla to zapisywanie działa jednakże jest to trochę nieprofesjonalne rozwiązanie. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.