PDA

Zobacz pełną wersję : Bardzo długie ładowanie strony



orzel_ek89
12-07-2014, 01:41
Witam!
Postawiłem stronę na joomli 3.3.1 i pierwszy raz mam takie problemy z joomlą. Otóż od kilku dni miałem taki problem, że sam modyfikował mi się szablon (szablon pobrałem darmowy nazywa się schoolpro), działo się tak, że strona chodziała poprawnie przez 1-2 dni i po tym czasie znikał mi pasek przewijanai i wrzucały się jakieś reklamy (tak jakby sam się zmodyfikował szablon...), po wgraniu plików templatki od nowa z backupu wszystko wracało do normy. Nie umiałem z tym dojść do ładu, więc poblokowałem na ftp prawa dostępu do plików szablonu (ustawiłem na 444) i już pasek nie znika, ale pojawił się inny problem. Strona się strasznie długo ładuje... Nie wiem czy to po instalacji któregoś z dodatków czy ten szablon ma jakiegoś bug'a. Czy znacie jakiś sposób aby sprawdzić co jest przyczyną tego że strona tak strasznie muli (ewentualnie który dodatek to powoduje)? Testowałem na http://www.webpagetest.org i wyszło mi Time to First Byte: 22675 ms, czyli bardzo długo. Po włączeniu opcji System - Cache strona po drugim kliknięciu w dany link ładuje się od razu, ale za 1. razem i tak bardzo długo... Bardzo proszę o pomoc.

Adres strony to www.dejw-komp.pl/obiady/

Jola
12-07-2014, 01:53
A większych obrazków do artykułu nie można było dodać?

orzel_ek89
12-07-2014, 02:02
Faktycznie duże zdjęcia były, już to zmieniłem, ale niestety zdjęcia nie są przyczyną problemu... :(

orzel_ek89
12-07-2014, 12:22
Po wrzuceniu od nowa folderu z szablonem strona z powrotem zaczęła działać normalnie. Wygląda na to, że coś mi zmienia kod w plikach związanych z szablonem... Dziwne jest to, że problem występuje po 1-2 dniach a nie od razu.

zwiastun
12-07-2014, 12:58
Wygląda na to, że coś mi zmienia kod w plikach związanych z szablonem
I śpisz spokojnie? A może trzeba to sprawdzić? zbadać? Mieć pewność, a nie tylko przypuszczenie.
http://www.joomla.pl/o-joomla/joomla-w-praktyce/mam-witryne-w-joomla/postepowanie-po-wlamaniu

Gall Anonim
12-07-2014, 14:33
Swoją drogą to brzmi bardzo zachęcająco "Zapraszamy na pyszne koryta mięsne." :lol: