PDA

Zobacz pełną wersję : Zgłoś cwaniaka naciągacza!



zwiastun
14-07-2014, 11:54
Dochodzą do nas sygnały, że wśród uczestników forum jest grono takich, którzy zamiast udzielenia porady na forum, kierują poprzez Prywatne Wiadomości oferty rozwiązania problemu za opłatą.
Takie zachowanie jest sprzeczne z ideą forum! - to jest forum społeczności, na którym użytkownicy wzajemnie udzielają sobie z zasady bezpłatnych porad.

Jedyną sytuacją upoważniającą uczestników do składania ofert na rozwiązanie problemu/wykonanie pracy jest dział Zlecę, kupię.

Wyjątkowo dopuszczalne jest zaproponowanie odpłatnie czynności, z którymi zgłaszający problem nie umie sobie poradzić, gdy wyraźnie prosi o ewentualną pomoc za odpłatnością.

Ponadto - jeżeli z treści postu wynika, że uczestnik oczekuje wykonania za niego pracy, a nie porady, jak ją wykonać, moderatorzy mogą przenieść taki post do działu Zlecę, kupię, a każdy inny uczestnik forum może zasugerować, by zgłaszający problem sam dał zlecenie w dziale Zlecę, kupię.

Opisywane zachowanie wymaga zdecydowanej reakcji wszystkich uczestników forum!
Jeśli otrzymasz taką oferty, a nie prosiłaś/nie prosiłeś o odpłatną pomoc, zgłoś nadużycie administratorowi forum - podaj w zgłoszeniu nick oferenta i treść oferty.

rajmundxx
18-06-2015, 13:49
Fakt, cwaniaczków pełno lecz czy oby na pewno można ich tak nazwać? Internet w Polsce się skończył. Skończył w latach 2009-2010 i tyle. Ludzie chleba szukają dosłownie wszędzie i zrobią wszystko by móc coś zarobić. Sam prowadzę mały serwis RTV i pod koniec roku zwijam manele. Koszt reklamowania swoich usług przewyższa dochody firmy i to z kretesem. Prowadzenie małej działalności przestało być opłacalne. Zarobię netto 3000zł i 2800zł wydam w reklamy by ... zarobić kolejne 3000zł.
Pora zwijać żagle na zachód bo tutaj czekam od 2008-2009 na jakieś zmiany i zmienia się tylko pazerność reklamodawców.
Nigdzie nie wolno dodać swojej WWW, dodać oferty firmy, dodać cennika...
To ma być internet?
Z Polski zrobiły się drugie Włochy i Hiszpania w których internet nie istnieje! Można reklamować się do bólu a i tak nic to nie da.
Róznica między Polską a w/w jest tylko taka że u nas nad Wisłą 95% internautów jeszcze o tym nie wie bo... nie prowadzi działalności.
Koniec internetu...
Koniec...
a próba pomocy za kasę od osoby prywatnej to tak naprawdę nie CWANIACTWO lecz próba przeżycia resztką sił...

zwiastun
18-06-2015, 14:31
Nie o tym jest ten temat.

Hurkos0
27-11-2015, 18:23
rajmund współczuje, ale nie o tym mowa :(

Toartek
29-11-2015, 12:51
JA już takich 10 pogoniłem, ehh narpawdę jest coraz gorzej :(

Pawelo31
29-11-2015, 13:13
JA już takich 10 pogoniłem
Ale chyba nie na forum. 3 wpisy masz :)

Docer
30-12-2015, 14:24
okej jesli spotkam takiego cwaniaka to na pewno zgłoszę. Pozdrawiam

hortncizigr
28-01-2016, 08:57
Róznica między Polską a w/w jest tylko taka że u nas nad Wisłą 95% internautów jeszcze o tym nie wie bo... nie prowadzi działalności.
Koniec internetu...