PDA

Zobacz pełną wersję : B2J Contact - Błąd podczas wysyłania wiadomości.



desire
18-07-2014, 09:19
Witam serdecznie,
Korzystając z modułu b2j contact napotkałem się na taki problem,
w momencie wysyłania wiadomości pojawia się poniższa informacja;
"Wystąpił błąd podczas wysyłania emaila. Nie udało się uruchomić wysyłania poczty."

Moje ustawienia w konfiguracji globalnej:
Obsługa poczty - PHP Mail
Uwierzytelnianie SMTP - nie
Bezpieczeństwo SMTP - brak
Port SMTP - 25

Dodam, iż serwer "współpracuję" z funkcją PHPmail, gdyż posiadam inne domeny na tym serwerze i na tych ustawieniach wspomniany formularz działa.

Dodatkowo, nurtuję mnie fakt, iż niedawno "wdrożyłem" za pomocą modułu "flexi custommode" skrypt PHP innego formularza znalezionego na stronie http://www.kurshtml.edu.pl/html/wyslanie_formularza_bez_programu_pocztowego,formul arze.html , i z taką ciekawostką sie spotkałem;
Gdy w/w moduł ze skyptem jest włączony, formularz b2j działa, ale dostaję wiadomość na maila, z tematem, który wpisałem w skypcie z modułu "flexi custommode", a treść mimo to jest z b2j... na dodatek dostaję informację ""Wystąpił błąd podczas wysyłania emaila. Nie udało się uruchomić wysyłania poczty." wiadomość dochodzi na maila.

Odinstalowałem moduł "flexi custommode", jednak w niczym to nie pomogło, wiadomości nadal nie dochodzą.

Bardzo bym prosił o pomoc w tym temacie


PS. mam nadzieje, że wszystko jest zrozumiałe, jeżeli nie to postaram się to jaśniej opisać


pozdrawiam,