PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mozna zapisać artykułów w Interent Explorer i Firefox



cms
18-07-2014, 10:33
Witam

Mam problem z swoja Joomlą :).

Po zalogowaniu się na www jakimkolwiek użytkownikiem (oczywiście każdy ma odpowiednie uprawnienia) korzsytającym z IE lub FF sa problemy z zapisaniem artykułu..a dokładnie problem wygląda tak:

Internet Explorer - po kliknięciu dodaj news z panelu użytkownika nic się nie dzieje, nie przeładowuje sie strona, zero reakcji
Firefox - wskakuje okno dodawania newsa.. wszystko można wypełnić, ale nie jest aktywny przycisk "Zapisz"
Chrome - wszystko działa jak należy.

Co może być przyczyną ?.. prosze nie pisać, aby wszyscy uzywali Chroma bo nie o takie rozwiązanie mi chodzi. Joomla wersja 3.3.1, edytor JCE v 2.4.4. Wszystkie aktualizacje zarówno samej Joomli jak i innych dodatków zrobione. Bufor oczyszczony, etc.

Pzodrawiam

mjmartino
18-07-2014, 12:25
Podstawowe pytanie od kiedy się tak dzieje ?
Co ostatnio instalowałeś ?

cms
18-07-2014, 12:49
Dwa inne moduły..ale ich wyłączenie nic nie dało. Dzieje się tak cały czas. Próbowałem również zmiany/odinstalowania/wgrania innego edytora, ale to też nic nie dało.

mjmartino
18-07-2014, 15:16
Bez dostepu na zaplecze raczej Ciężko coś wywniskować co może być nie tak...

cms
21-07-2014, 07:42
Już wszystko OK :). Dziękuje mjmartino za zainteresowanie. Problemem okazał się DJ Slider, a dokładnie plik .js, który powodował ten problem. Dziwne to trochę ze względu na fakt iz przy Joomli 2.X tego problemu nie było...a korzystałem również z DJ Slider..no ale cóż może 3.X tego nie lubi :)

epb
27-04-2017, 00:14
DJ Slider powodował ten problem, tym razem po migracji do 3.7 (albo inny nieużywany dodatek - warto wywalać to czego nie używamy)