PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria zdjęć w artykule



kojiro
25-07-2014, 22:18
Hej!

Korzystam z Joomli 2.5.11. Mam wgrane około 100 zdjęć do mediów. Chcąc dodać galerię artykule wpisuje kod {gallery}olimpiada/sport{/gallery}, bo takie mam odpowiednio: folder i podfolder. Co robię nie tak, że nie galeria nie chcę powstać? Dodam, że jestem w tym temacie zupełnym laikiem. Tworząc galerie poprzednio w ten sposób nie miałem żadnych problemów.

Proszę o pomoc i wyrozumiałość.

Karol99
25-07-2014, 22:53
1. Co to znaczy "galeria nie chcę powstać", co konkretnie się dzieje?
2. Jakie masz zainstalowane (i opublikowane) rozszerzenie, które miałoby galerię wyświetlić?

BTW J! 2.5.11 jest mocno przestarzała, aktualna wersja tej linii to 2.5.24. Mówiąc wprost, jej używanie obecnie to zaproszenie dla włamywaczy.

kojiro
25-07-2014, 23:43
Mam Joomgallery, ale nie korzystam z tego. Generalnie nie jestem administratorem stronki, ale mam hasło, po to żeby dodawać m.in. zdjęcia. Wygląda to w ten sposób, że wgrywam je do Mediów, potem tworzę artykuł i dodaję galerię w artykule. Nie korzystam przy tym z joomgallery, bo dotychczas galerie wyświetlały mi się w ten archaiczny zapewne sposób. Wpisując podany w poprzednim poście kod wyświetlały się...

- - - Updated - - -

Dzięki za zainteresowanie, ale chyba nie jestem w stanie tego dobrze wytłumaczyć. Wgram te zdjęcia jeszcze raz. Obejrzę filmiki instruktażowe z wykorzystaniem joomgallery.

Pozdrawiam

zwiastun
26-07-2014, 00:44
Generalnie nie jestem administratorem stronki
Skontaktuj się z administratorem. Jeśli dotychczas taki sposób tworzenia galerii się sprawdzał, to nadal powinien się sprawdzać (najpewniej zainstalowany jest jakiś dodatek, np. SIG lub SIGE).
Jeśli coś się dzieje nie tak, jak się powinno dziać,to może być sygnał, że witryna została uszkodzona np. w wyniku zhakowania. W przypadku tej witryny to bardzo możliwe - wersja 2.5.1 jest mocno przestarzała i posiada powszechnie znane luki w zabezpieczeniach.