PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wyświetla tytułu, a samą kategorię w linku



Traw3k
28-07-2014, 12:35
Dzień dobry,
popsułem coś. I nie wiem, co.

Jeszcze miesiąc temu, kiedy dzieliłem się linkiem w portalach społecznościowych - te pokazywały w hiperłączu tytuł artykułu. Dzisiaj pokazują jedynie nazwę kategorii/podstrony, co nie jest mi na rękę.
Innymi słowy, przykład:
miesiąc temu wyświetlało - Jak zjeść bułkę? (artykuł umieszczony w kategorii Porady) i nazwa domeny niżej (na przykładzie Facebooka),
teraz wyświetla - Porady (nic więcej, żadnego tytułu) i nazwa domeny niżej.

Co popsułem i jak to naprawić? Pewnie to coś prostego, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Będę wdzięczny za pomoc. :)

Joomla 2.5.24

Traw3k
29-07-2014, 22:10
Problem leży w tym, jak Joomla! rozpoznaje tytuł strony/artykułu. Coś musiałem pomieszać, że go dezorientuję. :(

U Michała jest tak: <meta property="og:title" content="trzepizur.pl - Rozszerzenia" />
Tymczasem u mnie jest tak: <meta property="og:title" content="Porady" />

Jakieś pomysły?

Traw3k
20-09-2014, 14:32
Dalej nie poradziłem sobie z problemem. :( Naprawdę nikt nie popsuł Joomla! do tego stopnia, że miał podobny problem jak mój?

Pozdrawiam

mjmartino
20-09-2014, 14:43
Ciężko coś wymyślić.. bez większej ilości danych.
Gzip, być może podwójny.
Możne jakiś plugin coś blokuje.
Skoro działało to odtwórz co instalowałeś ostatnio że przestało działać i to wyłącz przetestuj itd.

Traw3k
20-09-2014, 19:32
Odtworzyłem stronę z czasów, kiedy tytuł działał. Przeszperałem ustawienia, potem dodatki, nawet moduły. I nic.

W końcu wszedłem w dodatek dodający przyciski społecznościowe. A tam jakiś bajer, który dodaje meta tagi. Wyłączyłem ustrojstwo. I działa (ładuje tytuły) - przynajmniej w Google Plus, bo Facebook nie chce coś załapać (może cache działa?).

Dzięki. :)

mjmartino
20-09-2014, 21:43
To wyczyść cache w zasadzie to powinnieś zrobić po każdej czynności która zmienia kod wynikowy :)