PDA

Zobacz pełną wersję : News Show SP2 - wyświetlanie modułu



pawciok1989
29-07-2014, 21:17
Witam.

Serwis składa się z trzech kolumn. W lewej kolumnie jest wyświetlany artykuł, w środkowej i prawej menu.
Menu środkowe i prawe jest dłuższe niż treść artykułu i występuje efekt pustego pola pod artykułem (lewa kolumna).

Chciałem te pole zapełnić, więc wykorzystałem moduł News Show SP2. Pod artykułem z działu "informacje" wyświetlają się linki z kawałkiem treści do artykułów z tej kategorii. Pod artykułami z działu "felieton" wyświetlają się linki z kawałkiem treści do artykułów z kategorii "felieton". Puste pole zostało zapełnione.

Problem występuje przy innej sytuacji. Na stronie głównej mam odsyłacze do kategorii "informacje" i "felieton". Po ich naciśnięciu ukazuje mi się lista z tytułami i kawałkami treści do artykułów z tej kategorii, a pod tym powtórka tych samych treści i linków ale pochodzących z modułu News Show SP2.

Tutaj moje pytanie. Czy można odesparować, żeby moduł News Show SP2 ukazywał się pod artykułami z danej kategorii, ale nie pokazywał się na liście artykułów w kategorii.

mjmartino
30-07-2014, 07:52
Nie wiem jak masz zbudowaną strukturę menu
Ale jeśli znajduje się odniesienie do tej kategorii to możesz wyłączyć pokazywanie tego modułu w modułach i zakładka przypisz pozycje w modułach.