PDA

Zobacz pełną wersję : Wyłączenie witryny



Szarlej
31-07-2014, 09:59
Witam wszystkich!

Mam problem z wyłączeniem witryny, a dokładniej co następuje po tej czynności. Wyłączam stronę z panelu administratora w konfiguracji globalnej. Następnie po wpisaniu w innej zakładce, lub przeglądarce adresu mojej strony nie może jej odszukać. Chwilę mieli, na kilka sekund pokazuje się komunikat, że strona jest wyłączona, oraz pola do wpisania użytkownika i hasła. I nagle włącza się strona ustawiona jako startowa w mojej przeglądarce. Jeśli dodam do adresu swojej strony /administrator to normalnie mogę się zalogować do panelu. Jeśli włączę witrynę w ustawieniach globalnych to strona działa poprawnie.

mjmartino
31-07-2014, 11:12
Zmień na standardowy szablon i sprawdź czy problem też występuje.
Być może w twoim szablonie brakuje pliku offline.php

Szarlej
31-07-2014, 11:38
Zmieniłem szablon na Beez2 i Beez5 (czyli te standardowe) i problem nadal występuje. Zapomniałem napisać, że na innym serwerze strona działa dobrze (Ta sama Joomla, moduły i templatka). Natomiast na serwerze dedykowanym są problemu. W sumie to były już od początku - od samej instalacji. Póki co wszystkie jakoś udało mi się rozwiązać, ale teraz poległem kompletnie.

mjmartino
31-07-2014, 12:29
To że strona działą z PA to prawidłowy objaw.
To że Cię przekierowuje na stronę startowa mnie dziwi chyba że masz jakoś tak przeglądarkę ustawioną.
Porównaj wersje PHP na dedyku i na drugim hoście.