PDA

Zobacz pełną wersję : Joomgallery problem z wyświetlaniem grafik



kriss1011
31-07-2014, 18:38
Witam serdecznie.
Jakiś czas temu na domenie którą prowadzę kkknokill.pl pojawił się błąd w wyświetlaniu zdjęć w zakładce galeria. Komponent przeinstalowano ale nic nie pomogło. Po kilku dniach problem samoistnie się rozwiązał.Ale od dwóch dni problem pojawił się na dwóch domenach: kkknokill.pl i lowisko-zastawie.pl. Z tą różnicą że na pierwszej już nic nie wyświetla a na drugiej wyświetla tylko miniatury. Trochę to dziwne zachowanie gdyż oba komponenty są osobno zarządzane i w systemie nie ma informacji o jakichkolwiek błędach po stronie samego komponentu. Proszę o zweryfikowanie. Ostatnio była przeprowadzona aktualizacja wersji PHP do 5.4.30.W hostingu nie widzą żadnego problemu jak i również nie udostępniają wersalizacji PHP. Stwierdzili że jak po przeinstalowaniu komponentu nie będzie zmiany to należy zainstalować inny komponent który będzie bez problemowo współpracował z ta wersją PHP. Proszę o porady jak mogę się pozbyć problemu.
Dziękuję i pozdrawiam

Jola
31-07-2014, 19:58
Komunikat:

Obrazek „http://kkknokill.pl/index.php?view=image&format=raw&type=thumb&id=312&width=133&height=120&pos=2&option=com_joomgallery&Itemid=96” nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.
chyba odpowiada na pytanie.

kriss1011
31-07-2014, 20:42
Jest to bardzo ciekawe że pomimo takiego opisu w zapleczu jak i na serwerze wszystkie zdjęcia są i wyświetlają się normalnie. Dlaczego na jednej domenie są miniaturki a na drugiej już ich nie ma? A może poleci ktoś jakąś galerię gdzie użytkownicy będą mogli uploadować swoje zdjęcia.

Jola
31-07-2014, 21:18
Obrazek jest generowany przez skrypt. Jeśli skrypt generuje ostrzeżenia lub błędy (włączone raportowanie błedów) - to dzieją się takie kwiatki.

kriss1011
31-07-2014, 21:23
Raportowanie błędów jest wyłączone. Ale jak to ewentualnie naprawić?

Jola
31-07-2014, 22:08
Może jest konflikt z dodatkiem.
http://www.en.joomgallery.net/faq/general-faq/detail-original-images-arent-displayed.html

kriss1011
31-07-2014, 22:23
W dodatkach sef czyli proste adresy są wyłączone i tak było również w konfiguracji. Przejrzałem konfigurację joomgallery , wszystko na serwerze i wygląda ok. Uprawnienia do katalogów i plików są zgodne z wymaganiami komponentu.Sprawdzę każdą sugestię :)

akzs
24-11-2014, 15:04
Witam serdecznie.
U mnie dokładnie ten sam problem co u kriss1011. Co prawda jestem komletnym amatorem ale upartym. Walczę z problemem na localu na J 3.3.6 od tygodnia i nic. Poddaje się :(
Jeśli ktoś rozwiązał problem może pomoże i podpowie? :zagubiony: