PDA

Zobacz pełną wersję : Ilość kolumn w zależności od urządzenia



belfegor1
04-08-2014, 22:48
Czy spotkał się ktoś z dodatkiem który zmieni automatycznie ilość kolumn w zależności od urządzenia, czy to będzie monitor, tablet, czy komórka.
Domyślnie mam ustawione 3 kolumny ale na tablecie trzy kolumny źle wyglądają za ciasno a jedna kolumna głupio wygląda ale przejrzyście. Za pomocą media queries mogę zmienić sposób wyświetlania ale jak mam trzy kolumny ustawione w menu to na tablecie wygląda to tak: 2 artykuły obok siebie i jeden poniżej i znowu 2 artykuły obok siebie i jeden poniżej, robi się dziura na jeden artykuł a ja chce tak 2 artykuły, 2 artykuły, 2 artykuły .

mjmartino
05-08-2014, 07:46
Jak masz szablon responsywny to raczej nie powinno by problemów z wyświetleniem się stron na urządzeniach mobilnych. ; >

Bazyl
05-08-2014, 10:16
Cześć,

Zobacz dokładnie kod. Zapewne trzy pierwsze artykuły są w div-ie i dlatego tak się układają na tablecie...

belfegor1
05-08-2014, 10:31
Zapewne trzy pierwsze artykuły są w div-ie i dlatego tak się układają na tablecie...
Dokładnie tak jest jak mówisz, te trzy artykuły otaczają dwa diwy 'span4' i 'items-row cols-3 row-0 row-fluid clearfix', tylko co teraz.

Bazyl
05-08-2014, 10:34
Zastosuj nadpisywanie szablonem i usuń te div-y :)
Ewentualnie zmień sposób wyświetlania artykułów: ustaw 6, a będą w jednym divie...

belfegor1
05-08-2014, 10:46
Tylko te dwa diwy wstawia joomla w zależności ile ustawi się kolumn domyślnie w menu, więc chyba najprościej będzie jak ustawie ilość kolumn na 1 i pobawię się css 'float: left i width'.