PDA

Zobacz pełną wersję : Strona hotelowa - moduł/komponent rezerwacji - płatny



maria
05-08-2014, 20:36
Witam.

Chciałabym zastosować moduł, który pozwoli użytkownikom na podstawie kalendarza zarezerwować pokój i go opłacić poprzez płatności elektroniczne. Moduł oczywiście w czasie rzeczywistym powinien uniemożliwiać rezerwację jeśli została już jakaś na dany termin zrobiona. Oczywiście musi wysyłać również potwierdzenie do mnie administratora strony o złożeniu rezerwacji i potwierdzenie dla klienta.

Zdaję sobie sprawę, że takie coś umożliwi mi zapewne tylko jakieś płatne rozwiązanie. Jestem w stanie ponieść oczywiście te koszty. Jednak na Joomla! extensions wybór jest tak duży, że nie wiem na co się zdecydować i nie potrzebnie nie zainwestować.

Proszę o rady.

Best Regards,

Marysia

grzesiek_w
05-08-2014, 20:59
W Polsce dość powszechnym rozwiązaniem stosowanym przez hotele jest UPPER Booking Engine - firmy profitroom.pl . Jest chyba wersja responsywna, mają z tego co pamiętam 2 wersje sprzedaży tego - wynajmują komponent za % od rezerwacji, lub jednorazowo za większą kasę.
Ma to zalety ale ma wady. Np jeśli stosujesz jakieś promocje - groupon, lub rezerwacje z bookingu to niestety każdy z tych systemów działa oddzielnie i rezerwacje trzeba i tak potwierdzać i ręcznie wklepywać.
Komponent ma wersje do joomla

To moja wiedza z przed roku kiedy rozmawiałem z właścicielką niedużego hotelu.

maria
06-08-2014, 12:13
Nie znajduję ceny na ich stronie. Napisałam ale nie dostałam od wczoraj odpowiedzi. Przypuszczam, że i tak cena będzie duża (chciałabym maksymalnie przeznaczyć do 500zł). Nie chcę na zasadzie procent od rezerwacji.

Czy ktoś może polecić coś co użył przy budowaniu własnej witryny tego typu?

klaudia88
11-09-2014, 14:40
Dzień dobry,

Podpisuję się pod prośbą. Znalazłam taki moduł: https://www.solidres.com/subscribe/levels za 69$ jest opcja PayPal.

Jednak mi chodzi o to aby użytkownik mógł płacić bezpośrednio kartą kredytową bez konieczności posiadania konta PayPal.

Tutaj świetnie to funkcjonuje: http://exclusiveapartments.pl/

Czy ktoś może mi polecić jakiś moduł, który mogę zakupić i mi to umożliwi?

Pozdrawiam

ugly kid joe
11-09-2014, 23:39
Z PayPal, można płacić kartą bez posiadania konta PayPal.

klaudia88
12-09-2014, 09:09
> Hi,
> Paypal allows you to pay by your credit cards as well, if that option is not suitable for you, could you do bank wire transfer? If you can, we will provide our bank account information for you.
> At this moment we only have Paypal and bank wire options.
> Regards,Viet Vu
> Solidres Project Leader

To odpisał mi ich support. Czy nie wynika z tego że trzeba mieć PayPal aby zapłacić?