PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon Zenith II



Ventor
07-08-2014, 13:10
Witam,
Nie mam zadnego doswiadczenia w projektowaniu stron wiec prosze o wyrozumialosc.


Nie chcialbym niepotrzebnie tworzyc kilku watkow dlatego prosze o pomoc w ponizszych kwestiach dotyczacych tego szablonu:

Czy szablon jest w pelni darmowy (osoba prywatna, firma etc)?
Czy mozna i jak ewentualnie usunac z szablonu wszystkie linki do autora ?

Jak w tym szablonie najprosciej mozna ustawic jeden obrazek jako tlo do calego okna przegladarki lub samej tresci artykulu ?

Zauwazylem edytujac strone, ze bardzo czesto potrzeba kilkukrotnie zmieniac i zapisywac ponownie zmiany aby uzyskac zadany efekt.
Edytuje strone na komputerze w localhost (nie jest jeszcze opublikowana w sieci).
Czym moze to byc spowodowane?

Pozdrawiam,

zwiastun
07-08-2014, 14:07
Szablonów są tysiące. Firm oferujących również. Podaj chociaż link do szablonu.
Nawet jeśli Ci ktoś odpowie, co zrozumiał z licencji szablonu, to Ty a nie ten ktoś poniesiesz konsekwencje złej interpretacji. Radzę zatem poprostu doczytać licencję. Jeśłi jest po angielsku - Google translator.

Ventor
07-08-2014, 16:04
Nazwa szablonu w temacie.
Link do storny http://www.themexpert.com/joomla-templates/zenith
Nie znam angielskiego, ale nawet gdybym znał nie jestem prawnikiem.
Liczę po prostu na podpowiedź webmasterów którzy w tym szablonie wykonali strony.

zwiastun
07-08-2014, 18:12
Nie znam angielskiego, ale nawet gdybym znał nie jestem prawnikiem.
Ale to też nie jest forum prawników posługujących się językiem angielskim. Nie powtórzę Ci, co już raz napisałem - zapoznaj się z warunkami korzystania z szablonów ze strony http://www.themexpert.com/ w tłumaczeniu Google Translators - wystarczające, by zrozumieć, jakie to są warunki (musisz się zapoznać z dwoma dokumentami: Terms of use oraz Copyright.

Zauwazylem edytujac strone, ze bardzo czesto potrzeba kilkukrotnie zmieniac i zapisywac ponownie zmiany aby uzyskac zadany efekt.
To jest niezrozumiałe. Zmiany wystarczy zapisać raz. Być może nie czyścisz pamięci podręcznej.