PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki dodatek do wypełniania sprawozdań.



mtkk
08-08-2014, 14:34
Witam serdecznie
Chciałbym Was prosić o podpowiedź jak rozwiązalibyście taką potrzebę.
Chciałbym aby kierownicy którzy zarządzają grupą sprzedawców mogli zalogować się do systemu i wprowadzić dane dotyczące ich zespołów.
Czyli w sumie wypełnili tabelkę gdzie każdemu z pracowników wprowadza sie dane jak wielkość sprzedaży, ilość przejechanych km itp.
Dobrze byłoby żeby po wprowadzeniu dane mogły być zapisane w tabeli pracownicy i później przeglądane w zależności od wybranego kryterium czyli np. pokazywane zwg na grupę.
Najchętniej również żeby było podsumowanie całej grupy, oraz jej średnia żeby była jakaś skala porównawcza.

Taki raport będzie wprowadzany raz lub dwa razy w miesiącu.

Gall Anonim
08-08-2014, 17:00
RS Form PRO
Smart former Gold
i cała masa innych zaawansowanych formlarzy

mtkk
08-08-2014, 17:59
Bardzo dziękuję za informacje,
Chodzi o instytucję non-profit.
Określenei "sprzedawców" najlepiej tu pasowało po prostu dlatego ważnym kryterium jest jeszcze żeby był jak najtańszy :-)
Choć RS Form Pro jest w "znośnej cenie" :-)

Gall Anonim
08-08-2014, 18:20
Jeśli chcesz darmowy - zrób go "z palca"
all

mtkk
08-08-2014, 18:53
No może warto poświęcić kilka wieczorów żeby napisać to samemu zwłaszcza że funkcjonalność jest nie duża, ale przyjrzę się tym co podałeś i zobaczymy.
Widziałem że Smart Former Gold ma wersję trial więc nawet będe mógł go przetestować.
Dziekuję i pozdrawiam

Karol99
08-08-2014, 22:08
Chronoforms w wersji bezpłatnej ma pełną funkcjonalność, a "zapłatą" dla jego twórców jest link u dołu formularza.

GOGOKOM
08-08-2014, 22:09
Jeśli umiesz zrobić to w exelu to za pomocą doc.google wstaw exeta na www.
Jest sporo modułów do wstawiania exela, nie podam przykładowego bo nie korzystałem, wpisz exel joomla w google to roi się od podpowiedzi łącznie z filmami.
Dokument możesz udostępnić do edycji.
Może metoda chałupnicza, ale myślę że zadziała.

GOGOKOM
08-08-2014, 22:52
Zobacz tu jest klika free http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/data-reports

mtkk
09-08-2014, 00:14
Bardzo dziekuję za chęć pomocy.
Chronoforms wygląda świetnie, od jakiegoś czasu mam go zainstalowanego tyle że brakuje mi czasu na testy.
Pomysł z przerzuceniem gotowca z excela świetny bo już to robiłem w excelu na 1000 sposobów tylko teraz doszedł pomysł że może lepiej w chmurze.
Dziękuję za linki - zaraz będę się wgłębiał w temat

GOGOKOM
09-08-2014, 00:45
Ale exela właśnie możesz osadzić w chmurze, jak to ująłeś http://www.google.com/google-d-s/intl/pl/tour1.html

mjmartino
09-08-2014, 10:39
Jesli excel to chyba jednak onedrive bedzie lepszym rozwiazaniem ;) W koncu narzedzie od MS lepsza kompatybilnosc ;)