PDA

Zobacz pełną wersję : breadcrumb ???? jak co i gdzie



kaza2
08-08-2014, 21:47
Witam,

Mam pytanie o co chodzi z tym breadcrumb.
według szablonu właśnie takie cos powinno się tam pojawić w pozycji breadcrumb. Ściągnąłem mod o nazwie krizalys breadcrumbs ustawiłem go w pozycji
breadcrumb ale na stronie się nic nie wyswietla new.ekonomtax.pl

GOGOKOM
08-08-2014, 23:14
A w konfiguracji nie wyłączyłeś ścieżki powrotu.
Breadcrumbs czyli ścieżka powrotu - Wskazuje użytkownikom miejsce, w którym aktualnie się znajdują i wyświetla odnośniki umożliwiające nawigację wstecz przez kluczowe strony pośrednie do strony startowej.
Po co kombinujesz jak nie umiesz - złapałeś klienta i przechodzisz z wordpress na joomla na której się nie znasz - nie rób sobie i klientowi krzywdy.
Szukasz udziwnień a robisz błędy w SEO np.:
<meta name="description" content="Umieściliśmy tu wszelkie informacje, które są potrzebne do podjęcia decyzji i złożenia zamówienia celem skorzystania z naszych usług. Począwszy od informacji o przedsiębiorstwie, właścicielu, przedstawieniu ofert świadczonych usług po informacje dotyczące przyjętych form kontaktu z nami." />
Pisze się w celu a nie celem, tekst nie zmieści się w wyszukiwarce jest za długi.
A gdzie keywords?

Poczytaj https://support.google.com/webmasters/topic/4581352?hl=pl&ref_topic=4581229

kaza2
09-08-2014, 00:18
to nie jest klient nie biorę za to złotówki :)

GOGOKOM
09-08-2014, 00:40
To tym bardziej zostaw co jest, obecnie strona na słowa "biuro rachunkowe busko zdruj" jest w TOP 10.
Czy umiesz zachować tę pozycję z twoimi wypocinami!!!!!!!
Wybacz za ton ale ta Pani zarabia na chleb a ty bawisz się w piaskownicy, więc zabieraj zabawki i baw się gdzie indziej.
Kobieta za utracone dochody może puścić cię z torbami, a jak to rodzina to wytnie cię ze zdjęcia :D

kaza2
09-08-2014, 09:38
wybacz poprzednia stronę również robiłem sam :) i budowałem ją od o nie mając o tym pojęcia. A forum jest od tego żeby ludize sobie pomagali ... chyba że nie

GOGOKOM
09-08-2014, 09:54
Więc ci pomagam, ale widzę że jesteś mądrzejszy więc powodzenia !!!!!!
Pretensje o pozycję do pana boga - powodzenia !:D

kaza2
09-08-2014, 10:03
nie nie jestem mądrzejszy

Gall Anonim
09-08-2014, 13:20
1. Joomla ma swoją własną ścieżkę powrotu.
2. Pozycja w szablonie ścieżka powrotu może się na liście wyboru pokazywać z szablonów domyślnych Joomla.
3. Umieścić ścieżkę możesz w dowolnym miejscu aczkolwiek są dość konkretne wytyczne SEO w tym zakresie.
4. Co do faktu czy zlecenie jest płatne, czy nie - zwłaszcza dla biura rachunkowego odczucia mogą być różne
5. O gustach się nie dyskutuje ale ten zegarek jest delikatnie ujmując passe

kaza2
09-08-2014, 13:39
tak zgadzam sie z toba akurat tutaj było wstawione na czas. względem moich widzimisie działa strona 1 ekonomtax.pl , bedzie sie podobac to sie podmieni nie to zostanie 1 wersja z wordpressa