PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwny problem z wyświetlaniem walut w VM2



skrzypol
10-08-2014, 00:50
Hej wszystkim,

zauważyłem jakąś przedziwną magię względem wyświetlania się waluty w VirtueMart 2. Na karcie produktu, w koszyku i podczas zamówienia jest wszystko ok. Kwoty wyświetlają się w takiej walucie jaką sobie wybiorę (pln/eur/gbp). Po zamówieniu jest dziwnie: niezależnie od wyboru waluty pojawia się prawidłowa wartość, ale symbol "zł". Jest tak na liście zamówień, w potwierdzeniu zamówienia zaraz po zamówieniu oraz w szczegółach zamówienia via lista zamówień. Myślę sobie: może coś się skopało w templacie, bo jest override dla listy produktów, żeby ładniej nadpisała. Okazuje się, że nie, wszystko jest jak należy. I teraz najdziwniejsze: funkcja priceDisplay() powinna wyświetlać kwotę w zadanej walucie - działa to prawidłowo na karcie produktu gdzie robiłem rozszerzenie aby wyświetlały się ceny dla wszystkich grup klientów. Ale na liście zamówień poprzez tą funkcję wyświetla się prawidłowa wartość, ale symbol waluty choćbym nie wiem co zrobił ciągle jest "zł".

Nie mam już pomysłu co może być problemem. Może miał ktoś podobnie albo ma pomysł co można sprawdzić, żeby dojść do tego co tu się dzieje? Z góry dzięki!